Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Soundtrack do gry Assassin's Creed: Origins zapowiada się wybornie - posłuchaj pięciu utworów

0
0
Do premiery gry Assassin's Creed: Origins pozostał tylko tydzień. Ubisoft mocno wierzy w swoje nowe dziecko, dlatego po filmowej ofensywie, która pozwoliła nam ocenić liczne zmiany w mocno oklepanej już formule, tym razem firma zaatakowała z innej strony. W serwisie YouTube pojawiło się pięć utworów stanowiących ścieżkę dźwiękową do przygód Bayeka z Siwy i uwierzcie nam na słowo - warto ich posłuchać. Odpowiedzialna za powstanie soundtracku Sarah Schachner wykonała kawał dobrej roboty, a dowody na to znajdziecie poniżej.


Schachner nie jest w tym temacie nowicjuszem, bo wcześniej pomagała w pracach nad grami Assassin's Creed: Unity i Assassin's Creed: Black Flag. Tym razem Ubisoft postanowił jej powierzyć zadanie stworzenia soundtracku do Origins w pojedynkę - dodajmy od razu, że zadanie trudne, bo z czasów starożytnego Egiptu nie zachowały się żadne zapisy dotyczące muzyki. O efekt końcowy nie musimy się jednak martwić, bo o talencie młodej Amerykanki najlepiej świadczy fakt, że to właśnie jej kompozycja została wybrana przez twórców serialu Gra o tron do ubarwienia drugiego zwiastuna piątego sezonu. Co ciekawe, utworem tym było Rather Death than Slavery ze ścieżki dźwiękowej do... Assassin's Creed: Unity.

Sarah Schachner

Oficjalny soundtrack do Assassin's Creed: Origins zadebiutuje równo z premierą gry i zaoferuje 27 utworów. Co ciekawe, jednym z nich będzie przeróbka uwielbianego przez fanów kawałka Ezio's Family, który Jesper Kyd skomponował z myślą o grze Assassin's Creed II.Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images