Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Wszyscy bossowie z gry Cuphead zostali pokonani na macie do tańczenia

$
0
0
Choć dla większości śmiertelników ukończenie gry Cuphead jest wystarczająco kłopotliwe, to jednak znajdują się też tacy gracze, dla których uporanie się z jej podstawową zawartością jest dopiero początkiem przygody. Z produktem firmy StudioMDHR Entertainment za bary biorą się zarówno speedrunnerzy (najlepszy wynik na świecie to 29 minut i 16 sekund), jak i specjaliści od poszukiwania zupełnie nowych wyzwań. Do tej ostatniej grupy należy człowiek posługujący się pseudonimem PeekingBoo, który wczoraj pokonał wszystkich bossów na macie do tańczenia.


Pochodzący z Australii gracz nie zanotował najlepszego czasu, ale nie o bicie rekordu się tutaj rozchodziło. Trwająca blisko półtorej godziny batalia miała na celu udowodnić, że da się ukatrupić wszystkich dwudziestu ośmiu bossów "tańcząc". PeekingBoo podpiął swojego peceta do automatu z grą Dance Dance Revolution, a następnie systematycznie eliminował kolejnych rywali przy pomocy dołączonej do urządzenia maty. Operacja zakończyła się powodzeniem - dowód znajdziecie w tym materiale filmowym.

Nie jest wykluczone, że już niedługo gracze spróbują pokonać grę Cuphead przy pomocy innych, nie mniej egzotycznych kontrolerów. Dzieło firmy StudioMDHR uchodzi za wyjątkowo trudne, dzięki czemu cieszy się takim samym statusem, jak seria Dark Souls.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images