Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W Dishonored: Death of the Outsider znajduje się ognisko z gry Dark Souls

0
0
Gry z cyklu Dark Souls musiały najwyraźniej odcisnąć swoje piętno na wielu deweloperach, bo z uporem maniaka serwują oni easter eggi z tą serią związane. Tym razem easter egga odwołującego się do produktów firmy From Software przygotowało studio Arkane, a możemy go zobaczyć w samodzielnym dodatku do drugiego Dishonored, czyli Death of the Outsider. Wspomnianym odniesieniem jest miecz wbity w ognisko, który w kolejnych odsłonach Dark Souls pełnił rolę checkpointów.


Charakterystyczne palenisko znajduje się na dachu banku w Karnace, który obowiązkowo odwiedzamy w trzeciej misji kampanii. Dotarcie na szczyt do łatwych zadań nie należy, bo wcześniej Billie Lurk musi uaktywnić znajdującą się w pobliżu budynku windę malarską. Dla Waszej wygody cały proces dotarcia do easter egga zaprezentowaliśmy w znajdującym się niżej filmie. Akcja zaczyna się tuż po przybyciu na dziedziniec gęsto obsadzony przez strażników i wilczarzy - zrobiliśmy to tak, żeby nikt nie zorientował się o naszej obecności w tym rejonie.


Ognisko z gry Dark Souls było wcześniej prezentowane w podobnej formie w wielu innych grach. Dobrym tego przykładem jest druga odsłona serii Borderlands, Just Cause 3, a nawet nasz rodzimy Wiedźmin, który palenisko pokazał w drugim dodatku, zatytułowanym Krew i wino.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles