Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Gra Sniper: Ghost Warrior 3 przekonuje nas, że Walter White gotował metę w Gruzji

0
0
Gruzję od miasta Albuquerque w Stanach Zjednoczonych dzieli jedenaście tysięcy kilometrów, ale nawet tak duża odległość nie powstrzymała Waltera White'a od przyjazdu na gościnne występy do tego kraju. Główny bohater obsypanego nagrodami serialu Breaking Bad zaszył się w odosobnionej chatce na Kaukazie i tam przyrządzał swój szlagierowy produkt - niebieską metamfetaminę. To przynajmniej próbuje nam powiedzieć gra Sniper: Ghost Warrior 3, która trafiła do sklepów pod koniec kwietnia 2017 roku.

Chemik niestety nie doczekał naszej wizyty.

Nie ma oczywiście żadnych dowodów na to, że odnajdywany w chatce chemik to faktycznie Walter White, ale deweloperzy dość wyraźnie próbują nam to zasugerować. Pierwszą wskazówką jest żółty kombinezon ochronny, w którym bohater serialu paradował bardzo często, drugą - wspomniane kryształy metamfetaminy o niebieskim kolorze. Fanom pierwowzoru nie musimy przypominać, że produkowany przez Heisenberga narkotyk miał właśnie takie zabarwienie, co zresztą świadczyło o jego niebywałej czystości.


Easter egg zlokalizowany jest w jednej z chatek, którą w grze Sniper: Ghost Warrior 3 możemy odnaleźć podczas wędrówki po otwartym świecie. Domek należy do tzw. interesujących miejsc, oznaczonych na mapie za pomocą pytajnika.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles