Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Gracze pokazali najgorsze oblicze równając z ziemią kobietę odpowiedzialną za animację twarzy w grze Mass Effect: Andromeda

0
0
Fatalnie zakończyła się internetowa akcja poszukiwania winnych za kiepskie animacje twarzy w grze Mass Effect: Andromeda. Społeczność graczy nie pozostawiła suchej nitki na Allie Rose-Marie Leost, która we wspomnianym produkcie odpowiadała właśnie za mimikę wirtualnych bohaterów. Młoda Amerykanka została zaatakowana przez hordę rozwścieczonych miłośników elektronicznej rozrywki, a wśród komentarzy nie zabrakło wpisów mizoginicznych i seksistowskich. W wyniku tych zdarzeń Leost usunęła informacje świadczące o jej aktualnej profesji i ustawiła prywatny status swoich kont na serwisach społecznościowych. Sytuacja okazała się tak poważna, że głos w sprawie zabrało także studio BioWare.

Loest jest nie tylko animatorką, ale również cosplayerką.

Gracze śmieją się z fatalnych animacji w Andromedzie od dobrych kilku dni, ale prawdziwa fala hejtu przelała się przez internet dopiero wtedy, gdy bloger Ethan Ralph ustalił winną takiego stanu rzeczy. We wszystkich portalach społecznościowych Leost chwaliła się tym, że jest główną animatorką twarzy w nowej odsłonie serii Mass Effect i potwierdza to również serwis Linkedin, gdzie informacja o profesji Amerykanki jest cały czas widoczna. Mimo tego Aaryn Flynn z firmy BioWare stwierdził w oficjalnym oświadczeniu, że gracze błędnie zidentyfikowali kobietę jako członkinię jego zespołu. Flynn wyraził również oburzenie personalnymi atakami na Leost i nietrudno mu się dziwić. Fani elektronicznej rozrywki nie przebierali w słowach, część komentarzy pod adresem atrakcyjnej deweloperki było bardzo wulgarnych.

Jeden z nielicznych dowodów na profesję Amerykanki ostał się w serwisie Linkedin.

Ralph nie czuje się winny zaistniałej sytuacji i kontynuuje krucjatę przeciwko firmie BioWare. Bloger ma pretensje o wprowadzanie dezinformacji przez deweloperów i sugeruje, że Flynn po prostu kłamie. Nie zmienia to faktu, że rozpętana przez niego burza przybrała fatalny obrót, a gracze pokazali najgorsze możliwe oblicze. Tak się nie robi.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articlesclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos


Latest Images