Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Gdyby Lara Croft miała profil na Instagramie, mógłby on wyglądać właśnie tak

0
0
Zastanawialiście się kiedyś, jak prezentowałoby się konto w serwisie społecznościowym popularnej postaci z gry komputerowej? Jakie zdjęcia ów delikwent zamieszczałby na jego łamach? Czym chciałby się pochwalić? Odpowiedzi na te pytania dość nieoczekiwanie znalazł Andy Kelly, który w miniony wtorek opublikował na łamach PC Gamera zabawny artykuł z Larą Croft w roli głównej. Brytyjski dziennikarz wziął w obroty tryb fotograficzny w grze Shadow of the Tomb Raider, a następnie przerobił stworzone z jego pomocą zdjęcia na instagramowe posty. Uprzedzimy fakty i od razu powiemy, że Kelly absolutnie pozamiatał.


Tryb fotograficzny w nowym Tomb Raiderze daje graczom spore pole do popisu. Z pomocą kilku prostych narzędzi możemy nie tylko przesuwać kamerę, obracać ją i nakładać na obraz różnorakie filtry, ale również zmieniać wyraz twarzy Lary Croft. Kelly położył nacisk przede wszystkim na tę ostatnią opcję, sprawiając, że słynna archeolożka na ogół się uśmiecha, a że robi to na tle znalezionych w grobowcu czaszek lub w niegościnnej dżungli, tuż po katastrofie helikoptera, to efekt końcowy jest naprawdę zabawny. Oczywiście swoje dołożyły też opisy postów, o które dziennikarz również się pokusił. Niektóre z nich są naprawdę pomysłowe.
Pełną galerię fotek znajdziecie w tym miejscu. My dodamy na koniec, że firmie Square Enix przepadła właśnie doskonała opcja do promocji gry w niekonwencjonalny sposób, ale wiadomo – na dobre rozwiązanie wpaść jest niezwykle trudno.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083