Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Ponad rok zajęło fanom gry Battlefield 1 odnalezienie ukrytej broni

0
0
O fanach Battlefielda można powiedzieć wiele rzeczy, ale z pewnością nie da się im odmówić jednego - ogromnej determinacji. Właśnie otrzymaliśmy jej kolejny przykład, bo miłośnikom FPS-ów ze studia DICE udało się rozpracować zagadkę ukrytej broni w grze Battlefield 1. Rzecz to niebywała, bo poszukiwania tego konkretnego sekretu rozpoczęły się na dobrą sprawę w... lutym 2017 roku. To właśnie wtedy odkryto unikatowy nieśmiertelnik, który - jak się okazało dopiero teraz - jest absolutnie niezbędny do zdobycia bonusowej pukawki, rewolweru o nazwie Peacemaker.


Nie będziemy przytaczać dokładnego opisu dotarcia do celu, bo byłby to sporej wielkości elaborat. Najlepiej będzie, jeśli skorzystacie z zamieszczonego niżej filmu, który dokładnie wyjaśnia, co należy zrobić, aby Peacemaker trafił do Waszego arsenału. Od razu uprzedzamy jednak, że nie jest to wyzwanie dla niecierpliwych. Wpierw należy odblokować pozostałe easter eggi, a potem wykazać się uporem w wykonywaniu kolejnych kroków. Konieczne będzie żmudne wklepywanie kodów za pomocą alfabetu Morse'a i podejmowanie działań na trzech różnych mapach: Passchendaele, Somma oraz Kobarid.


Jak zwykle chylimy czoła przed społecznością Battlefielda, która pieczołowicie odkrywała kolejne kroki. Pamiętajcie, że Wy otrzymujecie gotowa, ale ktoś musiał go wpierw opracować.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images