Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Niektórzy zdołali już pokonać Sigrun w grze God of War na ostatnim poziomie trudności i bez straty energii

0
0
Dla graczy nie ma rzeczy niemożliwych. Od premiery God of War nie minęły nawet dwa tygodnie, a niektórzy posiadacze gry zdołali ukończyć kampanię na ostatnim poziomie trudności. Mało tego, znaleźli się też tacy śmiałkowie, którzy pokonali Sigrun w trybie "Boga wojny" bez utraty choćby jednego punktu energii. To niesamowity wyczyn, bo choć ta pani jest bossem opcjonalnym i można ją bez problemu pominąć w toku fabuły, nawet nie wiedząc o jej istnieniu, bez wątpienia jest najtrudniejszym przeciwnikiem w najnowszej odsłonie serii.


Ten pojedynek wieńczy wątek dziewięciu Walkirii, które Kratos może, ale nie musi uwolnić podczas swojej podróży na szczyt najwyższej góry. Już starcia z siostrami Sigrun mogą przyprawić o ból zębów, bo każda z nich dysponuje innymi środkami ofensywnymi, a co za tym idzie, walczy w odmienny sposób. Królowa - jak na finałowego bossa przystało - dysponuje wszystkimi tymi atakami i odpala je w losowy sposób. Ktokolwiek marzy o pokonaniu Sigrun, nawet na najłatwiejszym poziomie trudności, musi być przygotowany na morderczą przeprawę. Odczytywanie zamiarów przeciwnika i skuteczne im przeciwdziałanie to jedyny klucz do sukcesu.

Jak się jednak okazuje, nawet Sigrun nie była w stanie zatrzymać niektórych graczy. Choć God of War nie premiuje ukończenia gry na ostatnim poziomie trudności za pomocą trofeum, część fanów podjęła wyzwanie i zdołała ukończyć wspomniane starcie na pełnym pasku zdrowia. Niewątpliwie pomogła im w tym doskonała znajomość samej gry i umiejętne zarządzanie ekwipunkiem. Przenosząc sporo punktów z atrybutów obrony i witalności na siłę, czas odnowienia ataków runicznych i moc tych ostatnich, byli w stanie zadawać potężne obrażenia królowej. Prawidłowo wykonane uniki dopełniły dzieła zniszczenia. Jeśli ktoś nie jest w stanie Cię trafić, nie musisz martwić się, że zostaniesz zabity.


Chylę czoła przed takimi graczami, bo sam mordowałem się z Sigrun przez blisko godzinę i to na standardowym poziomie trudności. Dopiero odpowiednie dopasowanie ekwipunku i mozolna analiza ataków królowej Walkirii odniosła w moim przypadku skutek, a i tak po zadaniu decydującego ciosu mojemu Kratosowi nie zostało więcej niż dziesięć procent energii.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Imagesclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos