Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W grze Far Cry 5 można znaleźć dowody, że Hurk towarzyszy graczowi od trzeciej odsłony, nawet w tej prehistorycznej

0
0
Postać znana pod imieniem Hurk po raz pierwszy pojawiła się w grze Far Cry 3, a konkretnie w zestawie dodatkowych misji o nazwie Monkey Business. Deweloperom ze studia Ubisoft Montreal bohater ten musiał mocno przypaść do gustu, bo od tamtej pory regularnie gościł on w kolejnych odsłonach serii Far Cry. Hurk towarzyszył nam w Kyracie (Far Cry 4), w prehistorycznej krainie Oros (Far Cry: Primal), a teraz wylądował w hrabstwie Hope, gdzie za pomocą wyrzutni rakiet pomaga swojemu ojcu w prowadzeniu kampanii wyborczej.


Powracający Hurk to oczywiście żarcik autorów kolejnych gier, bo raczej trudno oczekiwać, żeby ten sam człowiek pomagał Złotemu Szlakowi w Himalajach, a tysiące lat wcześniej uczył się latać w prehistorycznej Europie. Far Cry 5 sugeruje jednak, że taka opcja jest możliwa, bo obok domu bohatera można znaleźć pudła z rzeczami przywiezionymi ze wszystkich wymienionych wyżej krain. Sam Hurk nie zmienia się też w kwestii wyglądu i zawsze prezentowany jest z opasłym brzuszkiem,  brodą na twarzy i chustą zawiązaną na głowie.


Warto dodać, że w każdej z odsłon cyklu Far Cry, w Hurka wciela się ten sam aktor - Dylan Taylor. Można było mieć, co prawda, pewne wątpliwości, że postać spotykana w Far Cry: Primal jest rzeczywiście Hurkiem (wygląd pasował, ale tam bohater występował pod imieniem Urki), ale ostatecznie rozwiała jest właśnie gra Far Cry 5, gdzie znajdują się pudła z Oros. Zobaczycie je na zamieszczonym wyżej materiale filmowym, do czego zresztą gorąco zachęcamy.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles


Stwórz swoje własne wydawnictwo!


Labirynt / Prisoners 2013 pobierz darkwarez


Słowacki Juliusz - Lilla Weneda [Słuchowisko PL]


glo


》》HOT MAYA 《《


Devil’s Hunt SPOLSZCZENIE


The Evil Within 2 Spolszczenie


Pyry tygodnia. Czarna za arogancję, biała za wielkiego ducha


Shahmaran (2023) (Sezon 1) / Lektor PL


AutoMapa 6.24 ( 2301 ) Polska / Europe ( PC_WinCE ) Cracked