Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Sabaton promuje grę Kingdom Come: Deliverance w nowym teledysku

0
0
Kilkanaście dni temu zadebiutował w sieci nowy teledysk zespołu Sabaton do utworu Kingdom Come, który w całości oparto na materiałach filmowych pochodzących z gry... Kingdom Come: Deliverance. Ciesząca się ogromną popularnością w Polsce grupa power metalowa stworzyła klip w porozumieniu z autorami ciepło przyjętego przez fanów erpega, firmą Warhorse Studios. Nie wiemy, czy jest to przyjacielska przysługa ze strony Szwedów, czy też zaplanowana wcześniej akcja marketingowa. Faktem jest, że teledysk pojawił się w internecie przeszło miesiąc po premierze tytułu, 16 marca 2018 roku.


Klip (dla Waszej wygody zamieściliśmy go poniżej) zawiera sporo cut-scenek, które podziwiamy w trakcie kampanii w Kingdom Come: Deliverance. Ze swojej strony muzycy nie pokusili się o żadne dodatkowe materiały filmowe - na końcu teledysku możemy zobaczyć jedynie kilka zdjęć zespołu i to wszystko.


Utwór Kingdom Come pochodzi z repertuaru amerykańskiego zespołu Manowar i można znaleźć go na szóstym albumie tego kwartetu - zatytułowanej Kings of Metal i wydanej w 1997 roku. Sabaton przygotował cover z myślą o nagranej dwa lata temu płycie Decades of Destruction dla magazynu Metal Hammer, gdzie znajdują się również inne przeróbki popularnych kawałków, zarejestrowanych przez takie grupy, jak Korn, Asking Alexandria czy Hacktivist.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images