Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Firma Dark Horse pokazała figurkę Geralta relaksującego się w balii

0
0
Wiele elementów Wiedźmina 3 mocno zapadało nam w pamięć - poczynając od niezwykle angażującej historii, przez przepięknie zaprojektowane lokacje i niezwykle cięty humor głównego bohatera, aż po bliskie kontakty z czarodziejkami... przy użyciu jednorożców lub też nie. Na samym początku naszej przygody z Dzikim Gonem dostajemy jednak po oczach nagim Geraltem taplającym się w wodzie. Dla tych, którzy uważają, że taka scena wymaga uwiecznienia w bardziej materialnej postaci, mamy dobrą wiadomość - firma Dark Horse Comics właśnie zaprezentowała kolekcjonerską figurkę z Białym Wilkiem w balii.


New York Toy Fair to kończąca się właśnie amerykańska impreza, w trakcie której mniejsze i większe firmy produkujące zabawki mogą przedstawić swoje dotychczasowe portfolio, a także ujawnić najnowsze produkty, które dopiero trafią do sprzedaży. To właśnie przy tej okazji zaprezentowano lalkę Barbie w stroju Lary Croft, o której pisaliśmy wczoraj. Tym razem to jednak fani białowłosego zabójcy potworów mają powód do radości, bo być może już niedługo będą mogli postawić na półce wspomnianą figurkę Geralta z wystającymi z wody nogami. Firma Dark Horse Comics zdążyła już wypuścić w świat trochę wiedźmińskich akcesoriów, ale ten produkt to zdecydowane "musiszmieć" dla wszystkich kolekcjonerów.


Co ciekawe, figurka jest łudząco podobna do gadżetu, który w ubiegłym roku od studia CD Projekt Red otrzymała redakcja serwisu PC Gamer, choć tym razem obyło się bez walających się na widoku magazynów. Zła wiadomość jest jednak taka, że nie ma pewności czy ten niezwykle interesujący twór będzie można nabyć. Reprezentant Dark Horse Comics wyjawił w rozmowie z redaktorem serwisu Polygon, że jego firma wraz z studiem znad Wisły nie podjęły jeszcze decyzji czy produkt trafi do sprzedaży. Mamy jednak nadzieję, że dbający o higienę Geralt da się wycenić, bo w przeciwnym razie będziemy musieli rozważać tę maszkarę.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Latest Images