Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Lara Croft z serii Tomb Raider dorobiła się swojej lalki Barbie

0
0
Machina marketingowa związana z najnowszą ekranizacją przygód Lary Croft ruszyła pełną parą. Film norweskiego reżysera Roara Uthauga zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych już za kilka tygodni, więc wytwórnia Warner Bros. Pictures nie szczędzi starań, żeby odpowiednio zareklamować go wśród miłośników kina akcji. Najnowszym pomysłem związanym z promocją Tomb Raidera jest kolaboracja z firmą Mattel na produkcję limitowanej serii lalek Barbie. Jak nietrudno się domyślić, tym razem przypomina ona słynną archeolożkę.


Restart filmowej serii Tomb Raider z Alicią Vikander będzie można zobaczyć w amerykańskich kinach od 16 marca (Polacy będą musieli poczekać na premierę do 6 kwietnia). Nadchodzący film bazuje na dwóch ostatnich grach z tego cyklu: Tomb Raiderze z 2013 roku i wydanym dwa lata później Rise of the Tomb Raider. Młoda Lara dopiero poznaje tutaj arkana sztuki przetrwania w sytuacjach nieustannie grożących jej życiu i zdrowiu. 

Nadchodząca premiera okazała się świetną okazją na sprzedaż figurek nawiązujących do głównej bohaterki filmu, ale tym razem - dość nietypowo - postanowiono skorzystać z bardzo popularnej wśród dzieci marki lalek. Tomb Raiderowa Barbie ubrana jest w charakterystyczny strój, a w ręku dzierży kojarzony z ostatnimi grami czekan. Jeśli zainteresowało Was posiadanie takiej Lary w swojej kolekcji, niech dodatkowo smaku narobi Wam fakt, że do zestawu dołączone są również inne akcesoria: mapa, dziennik i podstawka na lalkę. Dziwić może jedynie brak łuku, który jest podstawową bronią dziewczyny w grach. Barbie Croft wyceniono na 29.99$, czyli ok. 100 złotych. Figurkę można zamawiać w tym miejscu, premierę zabawki zaplanowano na 9 marca.


WARTO RÓWNIEŻ WIEDZIEĆ, ŻE...


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles