Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Bayek w pierwszym dodatku do gry Assassin's Creed: Origins wygląda jak Ezio i Altair w jednym

0
0
Pierwszy dodatek do gry Assassin's Creed: Origins oficjalnie zadebiutuje w przyszły wtorek, więc firma Ubisoft wykorzystuje pozostały do premiery czas, żeby odpowiednio zareklamować swoje najnowsze dzieło. Wiemy już doskonale, że The Hidden Ones opowie o pierwszych latach istnienia grupy skrytobójców, które formalnie zostało założone pod koniec głównego wątku fabularnego podstawki. Stojący na czele grupy Bayek z Siwy znacznie się w rozszerzeniu postarzał, co nie uszło uwadze speców od marketingu francuskiej firmy. Ubierając go w nowe wdzianko, deweloperzy sprawili, że medżaj wygląda teraz jak skrzyżowanie dwóch ukochanych przez fanów protagonistów - Ezio Auditore i Altaïra Ibn-La'Ahada.


Na opublikowanym wczoraj obrazku promocyjnym widać nie tylko brodę na przysłoniętej twarzy asasyna, ale także zupełnie nowe odzienie, znacznie bardziej szykowne od łachmanów, które Bayek nosił w Assassin's Creed: Origins. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na kaptur, który doczekał się charakterystycznego dziubka, stanowiącego oczywiste nawiązanie do poprzednich odsłon cyklu. Praktycznie każdy bohater tej sagi mógł się pochwalić takim samym wykończeniem nakrycia głowy, co ma symbolizować orła - najważniejsze zwierzę dla przedstawicieli bractwa. Pozostałe elementy domyślnego stroju również doczekały się gruntownych przeróbek - uwagę zwraca przede wszystkim krój poszczególnych jego elementów, nasuwający skojarzenie z szatami Altaïra, a także sporo błyskotek nafaszerowanych różnymi symbolami.


O formie starszego Bayeka przekonamy się dopiero we wtorek, choć niektórzy szczęściarze mają okazję zagrać w The Hidden Ones już teraz. Wczoraj firma Ubisoft udostępniła przypadkowo dodatek niektórym użytkownikom konsoli Xbox One, z czego posiadacze tego sprzętu skwapliwie skorzystali. W sieci już roi się od gameplay'ów i spoilerów, dlatego bądźcie czujni, chyba, że dalsze perypetie bohatera z Siwy są Wam kompletnie obojętne.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images