Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Potężny mod do Fallouta 4 już dostępny - oferuje 20 godzin rozgrywki, nową frakcję oraz dodatkowe zakończenie

0
0
Fallout 4 został całkowicie zdominowany przez Wiedźmina 3 w naszym kraju, ale na świecie istnieje spora grupa fanów, której nie przeszkadza specyficzna toporność gier tworzonych przez Bethesda Game Studios. Właśnie do nich kierowany jest mod Fallout UIF, który oficjalnie zadebiutował kilka godzin temu. Biorąc pod uwagę tonę zawartości, jaką oferuje ta nakładka, wszyscy wielbiciele przygód na Pustkowiach powinni bezzwłocznie się nią zainteresować. Na razie dostępna jest wersja na PC i konsolę Xbox One - posiadacze PlayStation 4 muszą jeszcze uzbroić się w odrobinę cierpliwości.


Lista nowinek robi olbrzymie wrażenie, takiej zawartości nie powstydziłby się oficjalny dodatek. Fallout UIF oferuje zupełnie nową frakcję (tytułową Unię Niepodległych Federacji), nowe zakończenie, pięć dodatkowych lokacji, trzy rozbudowane zestawy questów (dwa dla Bractwa Stali i jedną dla UNF), dialogi nagrane przez ponad osiemdziesiąt osób, możliwość konstruowania osad dla UNF, a także powtarzalne zadania dla łowców nagród i miłośników walk na arenach. Autorzy podkreślają, że ich dzieło docenią Ci gracze, którzy nie byli zadowoleni z tego, jak w podstawowym Falloucie 4 potraktowano bohaterów negatywnych. Fallout UIF zawiera bowiem sporo misji, w których możemy dokonywać złych wyborów.

Fallout UIF waży ponad 900 MB i można go aktualnie pobrać na PC oraz na konsoli Xbox One. Aby dodatek działał poprawnie, statek Bractwa Stali Prydwen nie może zostać zniszczony.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images