Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Twórcy gier z serii Wiedźmin zapraszają na wirtualny spacer po swoim studiu

0
0
Chcielibyście zobaczyć w jakich warunkach firma CD Projekt Red tworzy aktualnie grę Cyberpunk 2077? Jeśli tak, to doskonale się składa, bo od kilkudziesięciu godzin warszawskie studio można zwiedzić, nie ruszając się z domu. Do odbycia wirtualnej wycieczki wystarczy dowolna przeglądarka stron internetowych oraz na tyle mocny transfer, żeby bez problemu obsłużyć tryb podziwiania widoków z poziomu ulicy w doskonale znanym serwisie Google Maps.


Siedziba twórców Wiedźmina mieści się w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 74. Jeśli wpiszecie adres studia we wspomnianym wyżej serwisie, będziecie mieli możliwość skorzystania z trybu Street View (taki mały żółty ludzik w rogu mapy), która pozwala na obejrzenie danej okolicy na zdjęciach robionych przez specjalne samochody Google'a. Usługa rozwijana jest od 2007 roku w Stanach Zjednoczonych, a od października korporacja umożliwiła ludziom robienie specjalnych zdjęć za pomocą kamer Insta360 Pro i wykorzystanie ich w swojej usłudze - oczywiście po uprzedniej weryfikacji.

Z tej możliwości skorzystała zapewne firma CD Projekt Red, gdyż - jeśli zbliżycie odpowiednio mapę i podniecie żółtego ludzika ponad nią - zobaczycie kilka punktów na siedzibie firmy, na których możecie odpalić Street View. Dzięki temu możecie zobaczyć choćby lobby Redów, jedno ze studiów nagraniowych Marcina Przybyłowicza (kompozytora muzyki do Wiedźmina 3), a nawet halę, w której prowadzone są sesje motion capture. Rozglądajcie się uważnie, może znajdziecie jakieś wskazówki dotyczące Cyberpunka 2077. A jeśli nie, to możecie chociaż podejrzeć czym żywią się twórcy jednej z najbardziej utytułowanych gier ostatnich lat - firmowa stołówka stoi przed Wami otworem!


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles


Stwórz swoje własne wydawnictwo!


Słowacki Juliusz - Lilla Weneda [Słuchowisko PL]


Który członek Ekipy Friza to powiedział?


Musierowicz Małgorzata - Małomówny i rodzina [audiobook PL]


Kasowanie inspekcji Hyundai ix35


》》HOT MAYA 《《


Devil’s Hunt SPOLSZCZENIE


The Evil Within 2 Spolszczenie


Pyry tygodnia. Czarna za arogancję, biała za wielkiego ducha


Shahmaran (2023) (Sezon 1) / Lektor PL