Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Ubisoft sprzedaje figurę Bayeka z gry Assassin's Creed: Origins za 25 tysięcy złotych

0
0
Firma Ubisoft przygotowała specjalną ofertę dla tych fanów serii Assassin's Creed, którzy chcieliby przygarnąć Bayeka z Siwy do własnego domu i ugościć go w salonie. Figura naturalnej wielkości mierzy aż 220 centymetrów i przedstawia głównego bohatera gry Assassin's Creed: Origins z orłem Senu na ramieniu. Choć statua prezentuje się obłędnie, to jednak przyjemność do tanich nie należy - francuski koncern wycenił ją na sześć tysięcy euro. W przeliczeniu na złotówki daje to aktualnie 25 tysięcy złotych.


Figura dostępna jest w internetowym sklepie Ubisoftu i z jej zakupem trzeba się spieszyć - na świecie dostępne były tylko cztery sztuki, z czego dwie zostały już sprzedane. Zestaw jest tak duży, że firma wysyła go w trzech odrębnych paczkach, łącznie ważących 179 kilogramów. Samodzielne złożenie postaci nie powinno stanowić problemu. Autorzy przygotowali instrukcję, która pozwoli zrobić to w domowym zaciszu.


Ubisoft podkreśla, że statua została wykonana z ogromną dbałością o szczegóły. Bayek posiada wszystkie charakterystyczne elementy ekwipunku (tarczę, ukryte ostrze i łuk), a jego kostium jest nafaszerowany detalami, które możemy podziwiać w grze. Pewnym pocieszeniem jest fakt, że na zakup można uzyskać 20% rabat, ale wymaga to wydania 100 punktów klubowych.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images