Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Fan gry Wiedźmin 3 zabił jej wszystkich bossów na ostatnim poziomie trudności, bez straty energii, w samych gaciach

0
0
Od premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon minęły już ponad dwa lata, ale jej miłośnicy wciąż znajdują dobre powody, żeby powracać do tego tytułu. Przykład niestandardowego podejścia do uwielbianej produkcji studia CD Projekt Red zaprezentował wczoraj użytkownik Reddita o pseudonimie Aeraloth, który umieścił w sieci film dokumentujący jego ostatnie spotkanie z Geraltem z Rivii. Ten fan pokonał wszystkich bossów w podstawce i w dodatkach Krew i wino oraz Serca z kamienia nie stosując żadnych wspomagaczy. Oczywiście na ostatnim poziomie trudności.


Aeraloth podszedł do sprawy kompleksowo. Nie tylko świadomie zrezygnował z wiedźmińskich znaków, których używanie na Drodze ku zagładzie jest gwarancją przeżycia, ale nie pomagał sobie też w inny sposób. Używał zwykłych mieczy bez olejów, nie pił eliksirów, nie korzystał z kuszy i petard. Jakby tego wszystkiego było mało, nie założył też chroniących Geralta zbroi, a w wielu przypadkach stawał do walki w samych gaciach. Wymyślne pancerze w tym podejściu i tak nie miałyby racji bytu, bo fan rozwalił wszystkich bossów bez wyjątku, nie dając się trafić.


Film dokumentujący jego wyczyn możecie znaleźć powyżej. Trwa on prawie dwie godziny, co dość dobrze obrazuje z jakim wyzwaniem mamy tutaj do czynienia. Aeralothowi gratulujemy cierpliwości, bo grę doskonale znamy i wiemy, jak irytujący może okazać się najmniejszy błąd podczas zwykłego starcia, a co dopiero w walce z bossami.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images