Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Microsoft refunduje zakup gry Call of Duty: Infinite Warfare na PC, bo z multiplayera korzysta tam kilka osób

0
0
Choć gra Call of Duty: Infinite Warfare jest dostępna na rynku dopiero od trzech dni, to niektórzy jej posiadacze mogą już teraz starać się o odzyskanie pieniędzy wydanych na ten produkt. Warunkiem koniecznym do zwrotu strzelaniny jest kupno jej pecetowej edycji w Sklepie Microsoft, w pełni zintegrowanym z systemem operacyjnym Windows 10. Taką operację zakończył sukcesem jeden z użytkowników serwisu Reddit, który nie był zadowolony z faktu, że multiplayerowe serwery świeciły pustkami. Jego pretensje okazały się w pełni uzasadnione, bo w tej wersji gry znalezienie kogokolwiek chętnego do sieciowych potyczek graniczy z cudem.


Winę za taki stan rzeczy ponosi najprawdopodobniej koncern Activision. Wydawca strzelaniny nie wpadł na to, że posiadacze kopii kupionej w Sklepie Microsoft będą chcieli bawić się wspólnie z ludźmi, którzy tytuł nabyli za pośrednictwem systemu elektronicznej dystrybucji Steam. Obie wersje korzystają z różnych serwerów, a te w przypadku pierwszej z wymienionych platform stoją puste. Wspomniany użytkownik Reddita zaprezentował nawet obrazek, który potwierdza, że wraz z nim gotowość do internetowych bojów wyraziła zaledwie jedna osoba. Możecie go zobaczyć poniżej.


Microsoft nigdzie nie reklamuje akcji, ale można śmiało założyć, że każdy, kto zechce skorzystać z oferty refundacji i skieruje w tej sprawie żądanie do obsługi sklepu, również doczeka się zwrotu gotówki. Na Steamie Call of Duty: Infinite Warfare kupiło ponad sto tysięcy osób i właśnie tam powinni udać się wszyscy pecetowcy, którzy chcą bez stresu pograć w multi.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Latest Images