Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

358 złotych trzeba zapłacić za DLC, które pozwala obejrzeć bieliznę bohaterek gry Gal*Gun: Double Peace

0
0
Dostępna od niedawna gra Gal*Gun: Double Peace może pochwalić się całkiem pokaźnym zestawem dodatków DLC, pozwalających zmieniać kostiumy bohaterek w przebieralni. Większość z nich dostępna jest na razie w edycjach na PlayStation 4 i PlayStation Vita, ale w niedalekiej przyszłości szansę na kupno alternatywnych kiecek otrzymają także pecetowcy. Posiadacze blaszaków mogą za to już teraz wydać pieniądze na rozszerzenia, których próżno szukać w wersjach na konsole. Zaliczają się do nich nakładki zwiększające i zmniejszające biust występujących w grze dziewczyn (za każdą z nich trzeba zapłacić 43 złote) oraz mod pozwalający podglądać bieliznę wspomnianych dam. Ten ostatni kosztuje - uwaga! - 358 złotych!


Choć gra Gal*Gun: Double Peace jest klasycznym rail shooterem i sama w sobie nie oferuje zbyt wiele w kwestii rozgrywki, to jednak produkt japońskiego studia Inti Creates przyciąga uwagę użytkowników ze względu na silne akcenty erotyczne. Właśnie na tych ostatnich deweloperzy z Kraju Kwitnącej Wiśni postanowili dodatkowo zarobić, bo choć występujące w produkcie dziewczyny są dość skąpo odziane, to gracz nie jest w stanie przebić się wzrokiem przez poszczególne kiecki. No chyba, że kupi wydany kilka dni temu dodatek Pheromone Z, umożliwiający podziwianie bielizny bohaterek w trybie zoomu. Ta przyjemność została wyceniona na 82,99 euro, co w przeliczeniu na złotówki według aktualnego kursu walut daje 358 złotych.

Za to płacimy 358 złotych...

Japończycy eksperyment zafundowali jedynie posiadaczom pecetów, którzy grę Gal*Gun: Double Peace otrzymali dopiero pod koniec września. Wcześniej dostępne wersje na konsole nie oferują wymienionych wcześniej dodatków (jedynie dużą liczbę alternatywnych kostiumów), ale nie jest wykluczone, że i w końcu one zostaną wzbogacone o absurdalne rozszerzenia.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083