Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Gra Mafia III zawiera bardzo chłodne nawiązanie do filmu Rocky

0
0
Jeżeli uważnie oglądaliście słynny film Rocky z Sylvestrem Stallone'em, z pewnością pamiętacie nietypowe metody treningowe tytułowego bohatera. Balboa nie mógł sobie pozwolić na profesjonalne przygotowania do bokserskiej walki, dlatego uległ namowie przyjaciela i pojedynkował się z wiszącym ochłapem mięsa w rzeźni. Do tego epizodu postanowili odnieść się deweloperzy ze studia Hangar 13, którzy są odpowiedzialni za powstanie gry Mafia III. W najnowszej odsłonie serii możemy natknąć się na pracownika ubojni, zabijającego czas w identyczny sposób.


Bokser amator przebywa w zakładzie Roberdeau, który zlokalizowany jest w dzielnicy Pointe Verdun na północy miasta New Bordeaux. Najłatwiej trafić tam wykonując pierwszą misję lojalnościową dla Burke'a - jednego z przyszłych poruczników Lincolna Claya. Jeśli wejdziemy do rzeźni głównym wejściem i skierujemy się w lewo, trafimy do chłodni, gdzie wisi kilka zabitych krów. Właśnie przy jednym z takich ochłapów "trenować" będzie pracownik przybytku, markując ciosy bokserskie. Istotne jest to, żeby budynek odwiedzić za dnia, bo jak nietrudno się domyślić, w nocy jegomość jest w pracy nieobecny.

Kadr z filmu Rocky

Opisaną scenę znajdziecie na zamieszczonym niżej materiale video. Tam też podajemy dokładną lokalizację rzeźni, gdzie można natknąć się na easter egga.Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles