Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Twórca gry No Man's Sky nadal milczy, twitterowy kanał jest nieaktywny od miesiąca

0
0
Sytuacja studia Hello Games jest nie do pozazdroszczenia. Od debiutu gry No Man's Sky minęło równo sześć tygodni, a rewelacyjna sprzedaż, jaką produkt zanotował w pierwszych dniach obecności na rynku jest już jedynie mglistym wspomnieniem, przynajmniej w wersji na PC. Sporo graczy ewidentnie rozczarowało się rozgrywką w tym tytule, a wypunktowane po premierze niespełnione obietnice dolały oliwy do ognia i nakręciły spiralę nienawiści pod adresem deweloperów. Fanom nie podoba się również milczenie autorów gry i brak reakcji na publikowane w sieci zarzuty. Sean Murray nabrał wody w usta i nie dotyka już nawet swojego konta na Twitterze, które jeszcze niedawno efektywnie wykorzystywał do promocji swego dzieła.


Brak oznak życia twórców dość dobrze ilustruje wykres, który pojawił się wczoraj na Reddicie. Ktoś postanowił sprawdzić, ile tweetów opublikował Sean Murray w tym roku i dane te wyraźnie wskazują, że bardzo aktywny wcześniej deweloper, w dniu 18 sierpnia po prostu wyparował z sieci. Bywały takie dni, że Murray pisał nawet dziesięć notek dziennie, nie mówiąc o tzw. retweetach, które również stanowiły sposób na komunikację z fanami i przekazywanie im istotnych informacji.


Wykres jasno pokazuje, że w 2016 roku Sean Murray napisał 281 tweetów, co daje średnio 1.2 tweeta dziennie, jeśli za końcową datę przyjmiemy 18 sierpnia. Od tamtej pory deweloper milczy i tak już chyba zostanie. Twórcy No Man's Sky zdecydowali się po cichu publikować kolejne łaty do gry i nie kwapią się do rozpoczęcia jakiejkolwiek polemiki z fanami. Szkoda, bo ogólne wrażenie jest bardzo złe.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images