Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W Deus Ex: Rozłam ludzkości znajduje się fajne nawiązanie do gry Watch Dogs

0
0
Wierzymy mocno, że nadchodząca wielkimi krokami gra Watch Dogs 2 udzieli odpowiedzi na nurtujące fanów pytanie, gdzie zaszył się Aiden Pearce po wydarzeniach, które miały miejsce w pierwszej odsłonie serii. Na razie musi nam wystarczyć sugestia, że ów jegomość tułał się po świecie, by w końcu wylądować w Pradze. Dlaczego? Do takich wniosków skłania nas gra... Deus Ex: Rozłam ludzkości. W wydanym niedawno produkcie studia Eidos Montreal można natknąć się na charakterystyczny strój hakera, w którym dokonywał on olbrzymich spustoszeń na ulicach miasta Chicago.


Robocze wdzianko Aidena zlokalizowane jest w siedzibie grupy Task Force 29, do której prędzej czy później traficie podczas zmagań w Rozłamie ludzkości. Aby je odnaleźć, należy udać się do biura Vincenta Blacka i skierować swój wzrok na jedną ze ścian pomieszczenia. W skład ubioru hakera wchodzi kurtka, czapka z daszkiem, buty oraz jedyna w swoim rodzaju bluza z ukośnie wszytym zamkiem błyskawicznym. Graficy zadbali nawet o to, żeby umieścić zaczepy na kurtce w tych samych miejscach - na rękawach oraz pod kołnierzem.

Aiden Pearce z gry Watch Dogs.

Nie ma żadnych wątpliwości, że wiszący w biurze Blacka strój jest świadomym nawiązaniem do produktu Ubisoftu. To naprawdę miły gest ze strony deweloperów, zwłaszcza, że zespół odpowiedzialny za serię Deus Ex zlokalizowany jest w kanadyjskim Montrealu. W tym samym mieście pracują ludzie tworzący cyklu Watch Dogs.Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images