Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W nowym zwiastunie gry Uncharted 4 pojawia się obrazek z... Assassin's Creed IV

0
0
Nowy zwiastun gry Uncharted 4: Kres złodzieja pojawił się dziś w sieci i wydawało się, że wszyscy będą z tego faktu zadowoleni, zwłaszcza, że produkt prezentuje się w akcji absolutnie obłędnie. Niestety, premiera trailera szybko wywołała gigantyczną awanturę w internecie, a jej źródłem stał się niewinny obraz, na który Nathan Drake spogląda w 95. sekundzie filmu. Jak słusznie zauważył na Twitterze Aymar Azaïzia z firmy Ubisoft, deweloperzy z Naughty Dog wykorzystali grafikę koncepcyjną, która została opracowana z myślą o czwartej odsłonie cyklu Assassin's Creed. Na razie nie wiadomo, czy francuski gigant pociągnie za to konkurentów do odpowiedzialności.

Kadr z trailera gry Uncharted 4.

Grafika koncepcyjna, która została stworzona na potrzeby gry Assassin's Creed IV.

Trudno powiedzieć, kto dokładnie zawinił po stronie Naughty Dog, ale cała sprawa do złudzenia przypomina wtopę duńskiej stacji telewizyjnej, o której pisaliśmy zaledwie wczoraj. Nie jest wykluczone, że jeden z grafików amerykańskiego studia chciał po prostu zaoszczędzić trochę czasu i znalazł interesującą go ilustrację w sieci, a pech chciał, że trafił na obrazek z gry Assassin's Creed IV: Black Flag. Taki błąd może okazać się bardzo kosztowny, bo wydaje się mało prawdopodobne, żeby Ubisoft nie domagał się rekompensaty. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że pechowy "artysta" zmodyfikował odrobinę cudze dzieło, usuwając z niego sylwetkę stojącego na plaży asasyna. Na razie pracownicy francuskiej firmy ograniczają się jedynie do złośliwych uwag pod adresem konkurentów, bo kradzież grafiki doskonale koresponduje z podtytułem czwartej odsłony serii Uncharted.


Z niecierpliwością oczekujemy dalszych informacji w tej sprawie - gdy tylko ujrzą one światło dzienne, dokonamy aktualizacji niniejszego tekstu. Zwiastun gry Uncharted 4: Kres złodzieja możecie zobaczyć powyżej.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles