Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Kobieta osioł powraca w Red Dead Redemption 2 - twórcy pamiętali o zabawnym błędzie z "jedynki"

0
0
22 maja 2010 roku, zaledwie cztery dni po premierze gry Red Dead Redemption, jeden z jej australijskich fanów zamieścił w serwisie YouTube krótki film prezentujący zabawny bug z tej produkcji. Przedstawiał on kobietę z głową osła, którą główny bohater mógł ujeżdżać w taki sam sposób, jak czynił to z końmi. Autor materiału ochrzcił wspomnianą damę mianem "kobiety osła" i przez krótką chwilę robił sobie z nietypowego znaleziska ewidentne jaja. Błąd jakich wiele - powiecie - i będziecie mieć rację. Nie zmienia to jednak faktu, że film zrobił zawrotną jak na ówczesne czasy karierę i stał się koronnym przykładem na niedopracowanie rockstarowego hitu. Twórcy drugiej odsłony serii o wspomnianym bugu ewidentnie pamiętali, bo postanowili odnieść się do niego w Red Dead Redemption 2. Tym razem w formie charakterystycznego easter egga.


Kobietę osła w RDR 2 możemy spotkać w stanie New Austin, a więc w zamykającym główny wątek fabularny epilogu. Nietypową postać deweloperzy postanowili zakuć w kierat, a następnie zostawić na pewną śmierć, bo wspomniana postać jest w "dwójce" martwa. Jesteśmy święcie przekonani, że potwornie wyglądająca dama nie znalazła się w grze przypadkowo. O podobieństwie do oryginału świadczy nie tylko czaszka i spódnica w tym samym kolorze, ale również to, że kiedy nasz śmiałek postanowi obiekt zbadać, to w prawym, dolnym rogu pojawia się nie pozostawiający złudzeń napis "Kobieta osioł".
Wszystkim zainteresowanym polecamy nasz film, a także wiekowy już materiał dotyczący błędu w "jedynce". Oryginalne nagranie jest podłej jakości, na dodatek wykonano je komórką, ale elementy wspólne da się wyłowić bez większego problemu.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles