Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Największy trolling firmy Electronic Arts ma miejsce na Instagramie - trwa już równe pięć lat

0
0
Firma Electronic Arts nie ma łatwego życia z miłośnikami elektronicznej rozrywki. Choć nie da się zaprzeczyć, że jej produkty sprzedają się wyśmienicie, to jednak istnieje spora rzesza ludzi, która - delikatnie mówiąc - nie jest zadowolona z prowadzonej przez koncern polityki. EA systematycznie wystawia się na zmasowany atak hejterów, serwując różne kontrowersyjne rozwiązania. Tak było z kiepskimi animacjami w grze Mass Effect: Andromeda, lootboksami w Battlefroncie II i luźnym podejściem do odwzorowywania realiów II wojny światowej w Battlefieldzie V. To jednak tylko kropla w morzu tego, co dzieje się na Instagramie. Electronic Arts jest tam obiektem zmasowanego trollingu ze strony fanów serii Skate, a o determinacji tych ostatnich najlepiej świadczy fakt, że akcja trwa nieprzerwanie od pięciu lat.


EA założyło firmowe konto na Instagramie 31 lipca 2013 roku, czyli dokładnie pięć lat temu. Już pod pierwszym umieszczonym tam postem pojawiły się komentarze, w których miłośnicy cyklu Skate żądali stworzenia czwartej jego odsłony. Od tego momentu na profilu opublikowano 572 zdjęcia i pod każdym z nich (uwierzcie nam na słowo, sprawdziliśmy) znajduje się co najmniej jeden komentarz, w którym znajduje się sformułowanie "Skate 4" lub podobne.
Akcja nosi znamiona trollingu i zapewne potrwa do momentu, w którym firma Electronic Arts w końcu opublikuje Skate 4 na rynku. Być może to się w końcu wydarzy, bo w maju 2018 roku jeden ze sklepów internetowych ujawnił, że mocno oczekiwana gra faktycznie zmierza na pecety i konsole. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że ta informacja została szybko usunięta, a na zakończonych niedawno targach E3 koncern nie wspomniał ani słowem o planach rozwoju serii.

Przy okazji zachęcamy Was do odwiedzin naszego kanału na Instagramie. Znajdziecie tam ciekawostki w formie grafik, ważne daty i tym podobne rzeczy.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Latest Images