Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Postapokalipsa w kuchni - fani Fallouta dostaną oficjalną książkę kucharską

0
0
Swoją książkę kucharską mają już fani serii Assassin's Creed (choć ta dostępna jest wyłącznie w języku francuskim), a już niedługo poszaleć w kuchni będą mogli miłośnicy Fallouta. Kilka tygodni przed premierą gry Fallout 76 do sprzedaży trafi publikacja o nazwie Fallout: The Vault Dweller's Official Cookbook, która docelowo ma zawierać ponad siedemdziesiąt różnych przepisów na blisko dwustu stronach, począwszy od przystawek i zup, poprzez dania główne i desery, na popularnych w tym uniwersum napojach skończywszy. Debiut tej obowiązkowej pozycji w kolekcji postapokaliptycznego kucharza zaplanowano na 23 października.


Książka do tanich należeć nie będzie (35 dolarów to po przeliczeniu ok. 130 złotych), ale to raczej nie powinno być przeszkodą dla fanów, zwłaszcza, że projekt graficzny z wszechobecnym Vault Boyem cieszy oko. Na uwagę zwracają doskonale znane z gier potrawy, np. Iguana on a Stick, którą mogliśmy konsumować w kilku odsłonach cyklu czy też omlet z jaj Szpona śmierci (Deathclaw Omelet), który odwołuje się do pamiętnego dania z "dwójki", serwowanego przez Rose w miejscowości Modoc. Książka pozwoli też dowiedzieć się, czym właściwie jest Nuka-Cola (liczymy na jakąś cudaczną recepturę), bo i taka pozycja znajduje się w spisie treści. Ciekawie zapowiada się również przepis na Stimpaka, który w uniwersum Fallouta pełni przecież rolę nie dania, a apteczki.


Jeśli nie macie co robić z pieniędzmi, książkę możecie zamówić już teraz. Jest ona dostępna w oficjalnym sklepie Bethesdy.Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images