Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Pojawiła się fanowska ekranizacja gry Uncharted, w roli głównej znany aktor!

0
0
W tym roku mija równe dziesięć lat od domniemanego rozpoczęcia prac nad ekranizacją gier z serii Uncharted - filmu przygodowego, żyjącego do tej pory jedynie w sferze plotek. Niemal od samego początku zainteresowanie projektem wykazywał kanadyjski aktor, Nathan Fillion, który uważa, że byłby idealnym wyborem w kwestii obsadzenia głównej roli i swego czasu nawet wezwał fanów na Twitterze o wsparcie jego kandydatury. Choć wciąż tak naprawdę nie wiadomo, czy jego propozycja znajdzie uznanie producentów i czy sam obraz ujrzy światło dzienne, już teraz możemy się przekonać czy Fillion w roli Drake'a w ogóle dałby radę. Stało się tak za sprawą krótkiego filmu, który zadebiutował zaledwie kilka godzin temu w serwisie YouTube.


Fillion skorzystał z propozycji kanadyjskiego reżysera Allana Ungara i wcielił się w postać Nathana Drake'a w jego skrzętnie ukrywanym dotąd projekcie. Twórcy zaznaczają, że opublikowany w sieci materiał nie jest w żaden sposób powiązany z firmą Sony oraz studiem Naughty Dog, a krótkometrażowy obraz to jedynie fanowska wizja tego, jak film Uncharted mógłby wyglądać. W trwającym niespełna kwadrans epizodzie zobaczymy nie tylko potyczki słowne z udziałem aroganckiego złodzieja, ale również rasową bijatykę i odrobinę wymiany ognia z oprychami, które są solą poszczególnych odsłon serii. Warto nadmienić, że film zawiera liczne nawiązania do wydanych dotąd gier, a także kluczowych dla sagi bohaterów. Mamy tu na myśli głównie postać Victora Sullivana (Stephen Lang) i Eleny Fisher (Mircea Monroe).


Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do obejrzenia filmu. Niestety, na tę chwilę nie zawiera on polskich napisów.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images