Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W nowym sezonie serialu The Flash pojawia się drobny, polski akcent

0
0
Od kilku tygodni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą śledzić dalsze przygody Barry'ego Allena w czwartym sezonie serialu The Flash, który emitowany jest w amerykańskiej stacji telewizyjnej The CW. Jak doniósł nasz czytelnik - już w drugim odcinku nowej serii pojawia się interesujący polski akcent. Jedna z drugoplanowych bohaterek serialu, Sheila Agnani, zabija czas w swoim mieszkaniu grając w Dying Light, czyli wydaną w 2015 roku produkcję firmy Techland.


Gra widoczna jest na ekranie telewizora dosłownie przez kilka sekund, ale nie ma najmniejszych wątpliwości, że zaprezentowany fragment pochodzi właśnie z Dying Light. Co ciekawe, za lokowanie produktu w serialu nie jest odpowiedzialny Techland, ale koncern Microsoft, który dogadał się ze stacją The CW na promocję Xboksa - tak przynajmniej wynika z napisów końcowych odcinka. Epizod wyemitowano w USA 17 października 2017 roku, zaledwie kilka tygodni przed premierą najnowszej konsoli z tej rodziny, Xbox One X. Samego urządzenia w mieszkaniu, co prawda, nie widać, ale Sheila używa do zabawy charakterystycznego pada, który został zaprojektowany przez giganta z Redmond.


Dziwić może jedynie fakt, że Microsoft nie zdecydował się umieścić w serialu swojej własnej gry, np. szalenie popularnego w Stanach Zjednoczonych cyklu Gears of War. Nie to, że Dying Light jest produkcją nie wartą uwagi, ale pamiętajmy, że ma ona już na karku ponad dwa lata i nie każdy potrafi ją z łatwością rozpoznać.

Redakcja gorąco dziękuje za podesłanie ciekawostki Albertowi Kluźniakowi.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Imagesclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos


Latest Images