Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W nowym sezonie serialu The Flash pojawia się drobny, polski akcent

0
0
Od kilku tygodni mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą śledzić dalsze przygody Barry'ego Allena w czwartym sezonie serialu The Flash, który emitowany jest w amerykańskiej stacji telewizyjnej The CW. Jak doniósł nasz czytelnik - już w drugim odcinku nowej serii pojawia się interesujący polski akcent. Jedna z drugoplanowych bohaterek serialu, Sheila Agnani, zabija czas w swoim mieszkaniu grając w Dying Light, czyli wydaną w 2015 roku produkcję firmy Techland.


Gra widoczna jest na ekranie telewizora dosłownie przez kilka sekund, ale nie ma najmniejszych wątpliwości, że zaprezentowany fragment pochodzi właśnie z Dying Light. Co ciekawe, za lokowanie produktu w serialu nie jest odpowiedzialny Techland, ale koncern Microsoft, który dogadał się ze stacją The CW na promocję Xboksa - tak przynajmniej wynika z napisów końcowych odcinka. Epizod wyemitowano w USA 17 października 2017 roku, zaledwie kilka tygodni przed premierą najnowszej konsoli z tej rodziny, Xbox One X. Samego urządzenia w mieszkaniu, co prawda, nie widać, ale Sheila używa do zabawy charakterystycznego pada, który został zaprojektowany przez giganta z Redmond.


Dziwić może jedynie fakt, że Microsoft nie zdecydował się umieścić w serialu swojej własnej gry, np. szalenie popularnego w Stanach Zjednoczonych cyklu Gears of War. Nie to, że Dying Light jest produkcją nie wartą uwagi, ale pamiętajmy, że ma ona już na karku ponad dwa lata i nie każdy potrafi ją z łatwością rozpoznać.

Redakcja gorąco dziękuje za podesłanie ciekawostki Albertowi Kluźniakowi.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images