Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Utwór Kyle's Mom's a Bitch umila walkę z mamą Kyle'a w nowej grze z serii South Park

0
0
Cokolwiek by nie mówić na temat animowanego serialu South Park, jedno jest pewne - pomimo kreskówego wyglądu, nie jest to zdecydowanie bajka dla dzieci. Przeniesienie przygód czwórki przyjaciół z małego amerykańskiego miasteczka na grunt gier wideo musiało się udać i wiadomym było, że trafimy tu na pełno smaczków i nawiązań do kultowego pierwowzoru. Wszyscy fani Cartmana będą dziś zachwyceni - w South Park: The Fractured but Whole możemy usłyszeć muzyczny hit o nazwie Kyle’s Mom’s a Bitch.


Druga gra z serii South Park zamieniła zabawę dzieciaków z klimatów fantasy na świat superbohaterów. Nie obyło się oczywiście bez udziału ich rodziców, choć tutaj zdarza im się - jak zwykle - występować w roli wrogów. Doskonałym przykładem jest potyczka z mamą Kyle'a i właśnie wtedy w tle możemy usłyszeć instrumentalną wersję piosenki, którą lata temu poznaliśmy w wykonaniu Cartmana w dziewiątym odcinku pierwszego sezonu kreskówki, zatytułowanym Mr. Hankey, the Christmas Poo. W tym epizodzie Cartman zaśpiewał niemiły utwór o matce Kyle'a Broflovskiego w reakcji na zrujnowanie świąt Bożego Narodzenia, co spotkało się z gniewną reakcją zarówno jego kolegi jak i tytułowego Pana Hankey, który był... gadającą kupą. Poza tym utwór pojawił się również w pełnometrażowym filmie South Park: Bigger, Longer & Uncut, gdzie utwór jest trochę dłuższy.
Jeśli chodzi o samą piosenkę, sama w sobie jest ona w zabawny sposób interesująca. Nie licząc wersów śpiewanych po chińsku, holendersku, francusku oraz w języku suahili, w ciągu 71 sekund słowo "bitch" pada 56 razy, co oznacza, że "sukę" możemy usłyszeć średnio co 1,26 sekundy. Przy okazji, nie jest to pierwszy raz kiedy Kyle’s Mom’s a Bitch pojawia się w grach z serii South Park - poprzednio mogliśmy na nią wpaść w szafie Cartmana w Kijku Prawdy.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images