Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Ktoś ukończył grę Wolfenstein II: The New Colossus na ostatnim poziomie trudności

0
0
Gracze, którzy przymierzają się do wymaksowania nowej odsłony serii Wolfenstein, mają piekielnie trudny orzech do zgryzienia. Deweloperzy ze studia MachineGames tym razem mocno pojechali po bandzie i przygotowali fanom wyzwanie, które zaliczy co najwyżej garstka śmiałków. Mowa tu o osiągnięciu "Mein Leben", wymagającym ukończenia strzelaniny na ostatnim, najwyższym poziomie trudności. Żeby to zrobić, trzeba wykazać się nie lada umiejętnościami. Trofeum zostanie dopisane do konta użytkownika tylko pod jednym warunkiem, a jest nim uporanie się z kampanią bez jakiegokolwiek zgonu.


Wyzwanie jest ogromne, bo Wolfenstein II: The New Colossus nie uznaje żadnych półśrodków. Nie dość, że grę trzeba ukończyć na jednym życiu, to na dodatek nie działają jakiekolwiek formy zapisu dokonań - ani manualne, ani checkpointy. Oznacza to, że kampanię trzeba zaliczyć podczas jednego posiedzenia, a po każdym zgonie zabawa zaczyna się od początku. Jedyną dobrą wiadomością jest to, że "Mein Leben" nie wpływa na zwiększenie żywotności przeciwników. Mamy więc tu do czynienia z poziomem trudności "Jestem wcieleniem śmierci", tylko w trybie permadeath.


Statystyki osiągnięć w Steamie sugerują, że komuś udało się już tej trudnej sztuki dokonać. Fani powątpiewają jednak, że trofeum zostało zdobyte uczciwie - pecet daje zbyt duże pole manewru do oszustw, żeby traktować wyczyn stuprocentowo serio. Prawdziwym testem sprawności graczy ma się okazać dopiero wersja na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Tutaj - przynajmniej na razie - próżno szukać śmiałków, którzy wykonali zadanie.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles


Stwórz swoje własne wydawnictwo!


Labirynt / Prisoners 2013 pobierz darkwarez


Dragon Ball Xenoverse 2 Spolszczenie Chomikuj Polskie Napisy


EA: 9 faktów o mieszkaniach


Wegańska zupa curry z jarmużem


Ciężkie życie PZK


Pasażerowie PKP Intercity musieli zawrócić z drogi, bo konduktor nie...


The Evil Within 2 Spolszczenie


Pyry tygodnia. Czarna za arogancję, biała za wielkiego ducha


Shahmaran (2023) (Sezon 1) / Lektor PLclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos