Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Fan tak efektownie zabijał w grze Dishonored, że zaangażowano go do promocji dodatku Death of the Outsider

0
0
Jeśli jesteście fanami skradanek i odwiedzacie dedykowane im kanały w serwisie YouTube, to z pewnością nieobca jest Wam ksywka StealthGamerBR. Pochodzący z Brazylii miłośnik gier opanował do perfekcji sztukę zabijania w produktach z serii Dishonored, tworząc niezwykle efektowne materiały video. Po kilku latach działalności został on dostrzeżony także przez Bethesdę i teraz pokazem swojego skilla promuje dodatek Death of the Outsider do drugiej odsłony cyklu.


StealthGamerBR to wirtuoz efektownej rozpierduchy. Po jego dokonaniach widać, że za każdym razem wgryza się dogłębnie w mechanikę produkcji, by następnie zaplanować imponujące, wielominutowe sekwencje pozbywania się wrogów z wykorzystaniem całego dostępnego arsenału. Wykonanie tak skomplikowanych działań wymaga świetnego refleksu, utrzymania tempa i poznania gry na wskroś, więc przygotowania do realizacji sekwencji z pewnością nie są krótkie. Bethesda zauważyła jak wielką furorę StealthGamer robi wśród społeczności Dishonored, więc twórcy postanowili nawiązać z nim współpracę przy promocji mającego już za kilka dni premierę dodatku do Dishonored 2. Choć rezultat nie jest aż tak imponujący, jak niektóre z jego wcześniejszych wyczynów, i tak warto zapoznać się z zamieszczonym niżej materiałem.


Warto również zaznaczyć, że opisana wyżej współpraca wcale nie była taka oczywista. Brazylijczyk bardzo krytycznie wypowiadał się o Dishonored 2, ponieważ gra w dniu premiery była w wyjątkowo opłakanym stanie technicznym na pecetach, czego sam StealthGamer nie omieszkał wypunktować w swoim testowym materiale. Jeśli chcecie zobaczyć mistrza przy pracy, zachęcamy Was do zapoznania się z jego materiałami, a my powoli szykujemy się do wcielenia się w Billie Lurk, by zapolować na Odmieńca. 


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles