Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W sieci leży sporo modów do gry Fallout 4 stworzonych na bazie odrzuconych przez Bethesdę pomysłów

0
0
Praca twórców gier wymaga niezwykłej kreatywności, dowodem czego są szkice koncepcyjne z różnych stadiów rozwoju tytułu. Niejednokrotnie zdarza się, że tacy deweloperzy planują dużo więcej zawartości, której przydatność jest weryfikowana na dalszych etapach produkcji. Podobna sytuacja dotyczy Fallouta 4 i części projektów, które znalazły się w książce The Art of Fallout 4, a ostatecznie nie znalazły się w grze... do czasu. Moderzy wkroczyli do akcji i przygotowali przedmioty na bazie grafik wyjętych wprost ze wspomnianej książki.


Wśród najciekawszych projektów warto wymienić pancerz wspomagany Instytutu o bardzo charakterystycznej konstrukcji oraz sporą kolekcję broni - m.in. ręcznie robiony shotgun czy karabin maszynowy o wdzięcznej nazwie "Crude Blowback".  Wspomnieć należy także o modzie noszącym tytuł "Courser Crasher", który przebudowuje sposób funkcjonowania łowczych Instytutu, wprowadzając jednocześnie karabin V3N Courser Biorifle, który również wzorowany jest na pracach koncepcyjnych. Kolejna broń zainteresuje tych z Was, którzy pamiętają jeszcze wstrzymaną produkcję o kodowym tytule Project V13, mającą być grą MMO w świecie Fallouta; to właśnie z tego nieukończonego tytułu do "czwórki" przeniesiono charakterystyczne uzbrojenie o nazwie "M2045 .300 Magnum Rifle", które wygląda jak niezła armata inspirowana klasycznym rewolwerem. Ostatnim elementem jest strój nawiązujący do identyfikacji graficznej Nuka-Coli - i choć finalnie znalazł się on w grze za sprawą dodatku Nuka World, projekt moderów datowany jest jeszcze na czas przed wydaniem tego rozszerzenia. Porównanie grafik koncepcyjnych i gotowych modów znajdziecie tutaj.

Jeśli lubicie serię Fallout, warto rzucić okiem na inny rzeczy związane z modami w produkcji Bethesdy. Wiedzieliście, że Nvidia przygotowała moda do gry z okazji premiery najnowszej serii swoich kart graficznych? A jeśli lubicie GTA V, to możecie sprawdzić, jak bardzo Samsungowi nie spodobała się jedna z fanowskich nakładek do tej produkcji Rockstara.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images