Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Nowa gra firmy BioWare dorobiła się kukurydzianego labiryntu w Edmonton

0
0
Tegoroczną premierę gry Mass Effect: Andromeda od studia BioWare można uznać za umiarkowanie udaną, czego dowodem są informacje o wstrzymaniu produkcji kolejnych odsłon tej serii. Flagowe studio EA ma jednak asa w rękawie, czyli zapowiedziane na przyszły rok Anthem. Nie dość, że tytuł pokazano światu wraz z imponującym zwiastunem w trakcie targów E3 w Los Angeles, to władze miasta Edmonton w Kanadzie przygotowały labirynt z kukurydzy nawiązujący do gry.


Co roku mieszkańcy Edmonton mają okazję przespacerować się ogromnym Edmontońskim Labiryntem Kukurydzy, który zawsze zaprojektowany jest w inny sposób, zazwyczaj nawiązując do lokalnych firm będących dumą miasta. Projekty z poprzednich lat możecie obejrzeć na oficjalnej stronie przedsięwzięcia. Rok 2017 stoi pod znakiem BioWare Edmonton, czyli studia odpowiedzialnego za takie gry jak Baldur’s Gate, Star Wars: Knights of the Old Republic, serie Mass Effect czy Dragon Age. Tegoroczny labirynt o powierzchni 10 akrów (około 40,5 tysiąca metrów kwadratowych) przedstawia egzoszkielet Javelin, z pomocą którego gracze będą poruszać się w świecie Anthem. Przejście przez obszar zajmuje od 30 do 60 minut, a długość wszystkich ścieżek to około 5 km. Jeśli przypadkiem wybieracie się do Kanady, pamiętajcie, że labirynt możecie zwiedzać tylko do października i zapłacicie za to jedynie 12 dolarów.


Taki pomysł na promocję gry oraz lokalnego biznesu na pewno można uznać za unikalny i będący jednocześnie korzystnym dla mieszkańców Edmonton. Niezaprzeczalnie znajduje się on o kilka klas wyżej od promowania gry na cmentarzu czy nazywania noworodków tytułem gry.Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images