Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W zwiastunie gry Spider-Man pojawiło się dwóch tytułowych bohaterów

0
0
Choć nie można mówić o kompletnej posusze wśród gier, w których protagonistą jest jeden z najbardziej uwielbianych bohaterów Marvela, od wielu lat brakuje naprawdę porządnej produkcji z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej. W zeszłym roku na targach E3 w Los Angeles zapowiedziano grę Spider-Man od studia Insomniac Games, a tym razem pokazano spory fragment rozgrywki, na którym uważni fani mogą zauważyć... drugiego Spider-Mana.

Miles Morales

Zgodnie z informacjami podanymi na stronie dewelopera, w grze pokierujemy Peterem Parkerem, czyli osobą, która zapisała się w świadomości ludzi właśnie jako Człowiek-Pająk. Bardziej zaangażowani fani komiksowych przygód młodego bohatera wiedzą jednak, że inni również nosili charakterystyczny strój i zwalczali przestępczość w Nowym Jorku. Jednym z takich ludzi jest Miles Morales, czarnoskóry chłopak z latynoskimi korzeniami, który po raz pierwszy zagościł w komiksie w sierpniu 2011 roku, po śmierci Petera Parkera (zeszyt Ultimate Fallout #4). Na zaprezentowanym wczoraj filmie, po zakończonej sukcesem akcji Spider-Mana, widzimy młodzieńca nagrywającego pokłosie wydarzeń przy użyciu swojego smartfona, do którego następnie ktoś zwraca się imieniem Miles. Może to oznaczać, że w nadchodzącej grze przyjdzie nam pokierować losami zarówno Petera Parkera jak i Milesa Moralesa. Choć ten drugi pojawiał się już wcześniej w grach (m.in. Lego Marvel’s Avengers, Spider-Man Unlimited), byłaby to jego pierwsza tak znacząca rola w świecie wirtualnym. James Stevenson, Community Director studia Insomniac Games, umieścił na Twitterze informację, w której wyjaśnia, że Morales został umieszczony po finale, ponieważ "należy mieć zajawkę po napisach"– zupełnie jak w przypadku filmów z superbohaterami.


Spider-Man od Insomniac Games zapowiedziany został na rok 2018, więc tymczasem pozostaje nam jedynie nacieszyć oko prawie dziewięcioma minutami rozgrywki Człowiekiem-Pająkiem, który zapowiada się na bardzo satysfakcjonującą produkcję.Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles