Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Aktorowi wcielającemu się w rolę Trevora w GTA V zdarzało się nagrywać swoje partie w samych gaciach

0
0
Po premierze piątej gry z serii Grand Theft Auto aktorzy wcielający się w role Franklina, Michaela i Trevora udzielili sporej liczby wywiadów. Cała trójka ochoczo rozmawiała o swojej pracy i zdradzała masę anegdot z planu, które stanowią idealny materiał na ciekawostki. Zdecydowanie najbarwniejszą osobą okazał się w tym towarzystwie Steven Ogg, który w GTA V tchnął życie w postać Trevora Philipsa. O jego niebanalnym podejściu do obowiązków opowiedział co nieco Shawn Fonteno (w grze Franklin Clinton) podczas rozmowy z dziennikarzem serwisu IGN w październiku 2013 roku.


Fonteno zdradził, że Oggowi zdarzało się wychodzić na plan zdjęciowy w majtkach, a on sam to z uśmiechem potwierdził. Kanadyjski aktor mocno wczuwał się w postać Trevora i wychodził z założenia, że jeśli w grze jego bohater paraduje w bieliźnie, to i on powinien uczynić tak samo. Biorąc pod uwagę fakt, że Pan Philips nierzadko pokazuje się w grze w negliżu (głównie wtedy, kiedy przełączamy się na jego osobę), Steven Ogg musiał mocno zaskoczyć swoją postawą ludzi odpowiedzialnych za przygotowanie przerywników filmowych.

Steven Ogg

O wybornym podejściu Stevena Ogga do trwających trzy lata prac nad grą Grand Theft Auto V świadczy też fakt, że potrafił on nie wyjść ze swojej roli, nawet kiedy ewidentnie wtopił na planie, wywołując śmiech u wspomnianego Fonteno. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images