Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Twórcy gry GTA V wycięli z niej misję, w której wystąpił Brucie Kibbutz z "czwórki"

0
0
Grand Theft Auto V to niewątpliwie gra bardzo obszerna, ale nawet z niej jej twórcy musieli usunąć część planowanej na początku zawartości. Wśród rzeczy porzuconych i wyciętych znajdowała się również misja "Social Networking", która dla fanów serii mogła okazać się szalenie interesująca ze względu na powrót znanego z “czwórki” bohatera niezależnego. Miał nim być Brucie Kibbutz - szurnięty właściciel wypożyczalni samochodów egzotycznych, który był świadkiem rozpoczęcia przestępczej działalności Niko Bellica w Liberty City.

Brucie Kibbutz

Misję "Social Networking" mieliśmy wykonać dla Devina Westona, a chodziło w niej o kradzież Stingera - pierwszego samochodu z listy życzeń miliardera, które skrupulatnie spełnialiśmy w późniejszej fazie kampanii "piątki". Aby zdobyć wspomniane auto, Franklin musiał stworzyć wpierw lipne konto seksownej dziewczyny w serwisie Liveinvader i umówić się z kipiącym od nadmiaru testosteronu Kibbutzem na randkę. Podstawiona prostytutka wyciągała następnie Kibbutza w ustronne miejsce i tutaj do akcji wkraczał Trevor, który robił pikantne zdjęcia parce, grożąc jednocześnie wrzuceniem ich do sieci. Kiedy obaj mężczyźni rozpoczynali ostrą wymianą zdań, Franklin mógł w spokoju ukraść Stingera i odstawić go do garażu Westona.

Misję wycięto, ale Stinger Kibbutza pojawia się w GTA V. Na zdjęciu w kolorze czerwonym.

Choć misja ostatecznie nie znalazła się w pełnej wersji gry, należącą do Kibbutza furę można zobaczyć w zadaniu "Hurtownicy", gdzie ciężarówka przewozi wszystkie samochody zrabowane przez głównych bohaterów dla Westona. Z braku lepszej opcji fani założyli, że to Lamar zajął się kradzieżą Stingera, zwłaszcza, że później zasugerował on w jednym z dialogów, iż podprowadził więcej niż jedno auto. Warto też dodać, że Franklin w "Social Networking" używa identycznego sposobu na zwabienie Kibbutza, który on sam podsunął Nikowi w GTA IV w misji "Orientuj się" (ang. "Out of the Closet"). Bellic również wywabił swoją ofiarę za pomocą serwisu społecznościowego, choć podawał się za geja, a nie za kobietę.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images