Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Soundtrack do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon wkrótce pojawi się na winylu

0
0
Szykuje się nie lada gratka dla fanów muzyki z gier komputerowych. Wytwórnia płytowa Spacelab9 oznajmiła przedwczoraj, że już wkrótce opublikuje soundtrack z trzeciej odsłony serii Wiedźmin na winylu. Unikatowe wydawnictwo trafi do sprzedaży już w piątek, 2 czerwca 2017 roku, i to od razu w dwóch wersjach - standardowej i kolekcjonerskiej. Dystrybucją tej pierwszej zajmie się sklep ThinkGeek i prawdopodobnie kupimy ją tylko tam. Druga z kolei będzie dostępna w bardzo małym nakładzie, ale za to album zostanie wzbogacony o ścieżkę dźwiękową z dodatku Serca z kamienia. Obie wersje ozdobią autorskie grafiki związane oczywiście z przygodami Geralta.


Standardowa edycja zawierać będzie dwie płyty winylowe w srebrnym kolorze, a trafi na nie 35 utworów znanych z Dzikiego Gonu. Wśród sztandarowych kawałków z soundtracku stworzonego przez Marcina Przybyłowicza, Mikołaja Stroińskiego i zespół Percival, znajdą się też cztery numery dostępne wyłącznie dla tych fanów, którzy zakupili Wiedźmina 3 przed premierą. Mowa tutaj o utworach Fields of Ard Skellig, Ladies of the Woods, Merchants of Novigrad i Hunt or Be Hunted. Tych kompozycji nie znajdziemy aktualnie w żadnej elektronicznej wersji albumu, dostępnego zarówno w iTunes, jak i serwisach streamingowych, np. Spotify.


Jeśli zaś chodzi o edycję limitowaną, to Marcin Przybyłowicz zdradził nam, że dostępnych będzie jedynie 500 sztuk tego wydawnictwa. Zostanie ono wzbogacone o dodatkowy krążek z wszystkimi utworami z Serca z kamienia. Cena obu albumów nie jest na razie znana.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles