Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Dojenie marki Assassin's Creed wznowione - Ubisoft zapowiada książkę kucharską

0
0
Kilka miesięcy temu udowodniliśmy Wam, że firma Ubisoft wcale nie zwolniła tempa z dojeniem marki Assassin's Creed. Choć fani sagi o skrytobójcach nie otrzymali w 2016 roku dużej odsłony cyklu (był to pierwszy taki przypadek od siedmiu lat!), to jednak Francuzi przygotowali masę innych produktów związanych z tą serią: gry, komiksy, książki i pełnometrażowy film. Bieżący rok również zapowiada się pod tym względem owocnie. Na horyzoncie majaczy już Assassin's Creed: Origins, plotki głoszą też nadejście remake'u pierwszych przygód Altaïra, a od wczoraj wiemy, że "zabójcza" marka zostanie także wzbogacona o kolejną książkę, tym razem kucharską. Tak, to nie jest żart.


Nadejście książki kucharskiej The Culinary Codex zostało zapowiedziane wczoraj na oficjalnym profilu facebookowym Assassin's Creed. Ubisoft stworzy ją wspólnie z francuskim wydawnictwem Hachette Heroes, a przepisy dostarczy m.in. jeden z fanów serii. Z tej okazji zorganizowany został nawet konkurs. Do najbliższego piątku Francuzi czekają na potrawy inspirowane postacią Ezio Auditore da Firenze, czyli głównego bohatera wznowionej niedawno trylogii. Zainteresowanych odsyłamy do wspomnianego posta na Facebooku.


Zapowiedź nietypowej publikacji jak zwykle podzieliła fanów. Nie wszyscy są zadowoleni z tego, w jaki sposób Ubisoft próbuje zarobić na marce Assassin's Creed i uważa, że książka kucharska kompletnie do tej marki nie pasuje. Wydaje się jednak mało prawdopodobne, żeby francuski koncern zrezygnował z pomysłu pod wpływem negatywnej reakcji miłośników serii.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images