Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Rozbierana sesja bohaterek gry Sniper: Ghost Warrior 3 pojawiła się w Playboyu

0
0
Firma CI Games nie ma ostatnio łatwego życia. Nie dość, żę po premierze nafaszerowanej błędami i mocno krytykowanej przez recenzentów gry Sniper: Ghost Warrior 3, akcje warszawskiej spółki gwałtownie straciły na wartości, to najnowsza odsłona serii notuje też słabszą niż zakładano sprzedaż. Jakby tego wszystkiego było mało, dziś do kiosków trafił nowy numer Playboya, w którym jedną z okładek zdobi Raquel Shein - roznegliżowana bohaterka wspomnianej wyżej strzelaniny. Czy to wystarczy, żeby poprawić wizerunek wydawcy w oczach potencjalnych kupców gry? Wydaje się to mało prawdopodobne.


Playboy poświęcił trzeciemu Sniperowi aż dziewięć stron - na każdej z nich, łącznie z tylną okładką, znajduje się zdjęcie którejś z bohaterek gry- Lydii Jorjadze lub Raquel Shein - oczywiście w negliżu. Obrazki zostały przygotowane przez ekipę CI Games, podobnie zresztą jak krótkie teksty, gdzie wspomniane panie opowiadają o sobie. Całość mocno przypomina podobny "artykuł" o Triss Merigold, który pojawił się w tym samym magazynie przy okazji premiery gry Wiedźmin 2: Zabójcy królów. Warto odnotować, że był to pierwszy taki przypadek w historii polskiego Playboya. Teraz mamy do czynienia z drugim.


Trudno powiedzieć kiedy CI Games zdecydowało się na taką formę promocji swojej gry, ale biorąc pod uwagę fakt, że nagie modelki ze Snipera wrzucono na sam koniec czasopisma i to nie w wydaniu majowym, a czerwcowym, można śmiało założyć, że decyzję podjęto już po premierze produktu. I tutaj kryje się zasadniczy problem z całą rozbieraną sesją. Choć zdjęcia są naprawdę ładne, warszawski deweloper powinien włożyć maksimum wysiłku, żeby poprawić wszystkie błędy strzelaniny, a nie wydawać pieniądze na reklamę, która w aktualnej sytuacji wydaje się totalnie niepotrzebna.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images