Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Rekin Megalodon powrócił w dodatku Nie przejdą do gry Battlefield 1

0
0
Kilka tygodni po premierze dodatku Nie przejdą (ang. They Shall Not Pass) do gry Battlefield 1, miłośnicy tej produkcji rozpracowali w końcu easter egga z Megalodonem w roli głównej. Prehistoryczny rekin pojawił się już kilka lat temu w czwartej odsłonie serii Battlefield, a teraz dość nieoczekiwanie powrócił na mapę Fort de Vaux w "jedynce". Studio DICE nie ułatwiło społeczności fanów zadania odnalezienia gigantycznej ryby. Żeby ją przywołać, należy nie tylko wykonać kilka czynności w określonym porządku, ale także wykazać się umiejętnością działania w zespole.


Zabawa rozpoczyna się od przekręcenia trzech czerwonych zaworów w tym samym momencie. Żeby nie było zbyt łatwo, ostatni z nich ukryty jest pod powierzchnią ziemi, dlatego konieczne stanie się wysadzenie ładunkami wybuchowymi fragmentu gruntu na mapie Fort de Vaux. Potem należy odnaleźć ukrytą za stertą skrzyń rurę i wrzucić do niej granat, a gdy i ten cel zostanie zaliczony, trzeba udać się do sztucznie stworzonego bajorka, powstałego w wyniku odkręcenia wody za pomocą wspomnianych pokręteł. Tutaj musimy jeszcze zadźgać nożem trzech przeciwników i na tym wymagania się kończą. Kałuża zmieni zabarwienie pod wpływem dostającej się do niej krwi, a po chwili wyskoczy z niej wspomniany na początku rekin. Dodajmy od razu, że Megalodon nie jest tak duży jak prehistoryczna ryba z Battlefielda 4, ale fani nie mają najmniejszego problemu z tym, żeby określać ją tym samym mianem.


Akcję odblokowania Megalodona na mapie Fort de Vaux dokumentuje powyższy film. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do jego obejrzenia.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images