Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Josh Holloway jako Geralt i Anna Rust jako Ciri w filmie Wiedźmin Bagińskiego? Nie!

0
0
Nie zwykliśmy publikować informacji bazujących na plotkach, ale ta brzmiała na tyle wiarygodnie, że mimo wszystko zdecydowaliśmy się nią z Wami podzielić. Jak się później okazało, niepotrzebnie. Zacznijmy jednak od początku. Interesujących informacji dotyczących filmu Wiedźmin w reżyserii Tomasza Bagińskiego dostarczył nam serwis IMDb, czyli największa w Internecie baza danych dedykowana kinematografii. W zamkniętej części tej strony, do której dostęp można uzyskać wyłącznie po opłaceniu abonamentu, uaktualniono obsadę wspomnianego obrazu, którego z utęsknieniem wyczekują wszyscy fani przygód Białego Wilka. Co istotne, ujawnione nazwiska przypisane zostały do najważniejszych postaci wiedźmińskiego uniwersum - Geralta z Rivii i Cirilli.

Josh Holloway

Według serwisu IMDb, w postać wędrownego zabójcy potworów miał wcielić się Josh Holloway, aktor znany przede wszystkim z roli Jamesa "Sawyera" Forda w serialu telewizyjnym Zagubieni (Lost). Z kolei Cirillę zagrać miała młodziutka Anna Rust. Urodzona w Czechach aktorka wystąpiła do tej pory w kilku filmach, spośród których najbardziej znany to Nieustraszeni bracia Grimm (The Brothers Grimm) z 2005 roku. Trudno było ocenić, ile w tym wszystkim jest prawdy, ale wydawało nam się, że tak poważny serwis internetowy nie pozwoliłby sobie na publikowanie niesprawdzonych informacji. Problem stanowił też fakt, że wspomniane rewelacje kłóciły się z dotychczas ujawnionymi faktami dotyczącymi obrazu Bagińskiego. Fabuła Wiedźmina ma rzekomo koncentrować się na dwóch opowiadaniach Andrzeja Sapkowskiego - Wiedźmin i Mniejsze zło - w których Ciri jest nieobecna, natomiast aktor wcielający się w rolę Geralta ma pochodzić z Wielkiej Brytanii, a nie ze Stanów Zjednoczonych. Dodajmy od razu, że Holloway jest Amerykaninem.

Anna Rust

Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane kilka godzin później. Studio Platige Image, które odpowiada za produkcję filmu Wiedźmin, dało do zrozumienia na swoim oficjalnym profilu facebookowym, że wymienionych nazwisk aktorów nie należy traktować poważnie w kontekście obsady. Wciąż zatem nie wiemy, kto wcieli się w rolę Geralta z Rivii, ale jak obiecali twórcy obrazu, wkrótce się to zmieni.

Obrazek przedstawiający obsadę Wiedźmina w serwisie IMDb Pro.

WARTO RÓWNIEŻ WIEDZIEĆ, ŻE...


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articlesclick here for Latest and Popular articles on Mesothelioma and Asbestos


Latest Images