Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Fake'owy zwiastun serialu telewizyjnego Grand Theft Auto prezentuje się wybornie

0
0
Kiedy posiada się dużo pieniędzy i kilku dobrych kolegów, można zrealizować żart, który poziomem wykonania mocno odjedzie konkurencji. Jedno i drugie z pewnością posiada amerykański serwis IGN, co udowodnił właśnie dziś, w Prima Aprilis. Redaktorzy tego portalu przygotowali wspólnie ze stacją AMC pełnoprawny zwiastun serialu Grand Theft Auto z prawdziwymi aktorami. Robi on na tyle duże wrażenie, że spora rzesza mniej czujnych użytkowników internetu dała się z łatwością nabrać. Najlepiej świadczą o tym negatywne reakcje w serwisie YouTube.


Efektowny trailer złożony jest z kilkudziesięciu krótkich scen, które prezentują kluczowe dla serii GTA wydarzenia, m.in. tytułową kradzież samochodu, pościgi policyjne i bójki. Zwiastun daje również do zrozumienia, że w telewizyjnej produkcji pojawi się doskonale znany z "piątki" Trevor. Informuje o tym nie tylko roznegliżowany mężczyzna, który stracił przytomność na plaży (widać go już na samym początku), ale również głos narratora. W tego ostatniego wcielił się bowiem nie kto inny, jak sam Steven Ogg, czyli Pan Philips z Grand Theft Auto V. Serwis IGN doprawił cały żarcik informacją, że za produkcją tasiemca stoją te same osoby, które brały udział w powstaniu kultowego serialu Breaking Bad.


Kiedy widzę tak profesjonalnie zrealizowane primaaprilisowe produkcje, mam cichą nadzieję, że to wcale nie jest żart, a największym dowcipem jest wrzucenie ich do sieci właśnie 1 kwietnia. Na to się jednak chyba nie zanosi. Szkoda.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083