Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Zobacz wszystkie sceny wycięte z filmu Assassin's Creed

0
0
W internecie pojawił się kilkunastominutowy materiał, który prezentuje wszystkie wycięte sceny z ekranizacji gry Assassin's Creed. Zawartość ta została dołączona w ramach bonusu do pudełkowego wydania filmu, więc posiadacze fizycznej kopii na nośnikach DVD lub Blu-ray nie znajdą w niej niczego nowego. Pozostali fani sagi o skrytobójcach powinni jednak zwrócić na ten filmik uwagę, gdyż ujawnia on kilka interesujących rzeczy, m.in. wykastrowany wątek małej dziewczynki, której przodkiem była towarzysząca Aguilarowi Maria.


O wyciętej zawartości z filmu wspominaliśmy już jakiś czas temu, wówczas jednak bazowaliśmy na krótkiej scenie, która przedstawiała wybranych bohaterów znanych z gier komputerowych. Teraz fragmentów jest znacznie więcej i razem rzucają one sporo światła na niektóre wątki znane z filmu. Zanim jednak przejdziemy do rzeczy, tradycyjnie ostrzegamy Was przed spojlerami. Dotyczą one jednej z drugoplanowych postaci.

Wśród wyciętych scen znajduje się rozwinięty wątek ojca głównego bohatera, który w jednym ze skasowanych fragmentów ginie z rąk strażnika McGowena. Co ciekawe, chwilę wcześniej senior rodu Lynchów przygląda się gadżetom zgromadzonym przez firmę Abstergo w Madrycie. Aż dziw bierze, że ten epizod został ostatecznie usunięty z filmu, bo można go potraktować jak list miłosny napisany pod adresem fanów serii. W scenie tej widzimy petardy z Assassin's Creed: Revelations, pistolet należący do Edwarda Kenwaya, a nawet broń gilotynową, którą wprowadził dodatek Dead Kings do gry Assassin's Creed: Unity. Z charakterystycznej pukawki Joseph Lynch strzela zresztą chwilę przed swoją śmiercią.


Warto również zwrócić uwagę na wspomniany na początku wątek małej dziewczynki. Wycięte fragmenty sugerują, że jest to osoba blisko związana z Callumem Lynchem (być może nawet jego córka), w której żyłach płynie krew Marii. Usunięcie tej postaci spowodowało, że z filmu zniknęła końcowa scena w barze, gdzie dziewczyna pokazuje asasynowi projekt ukrytego ostrza.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles