Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Władca przecieków potwierdził, że nowe Call of Duty powróci do II wojny światowej

0
0
Niedawny wyciek obrazków z gry Call of Duty: WWII wywołał zrozumiałą ekscytację miłośników elektronicznej rozrywki. Gracze od kilku lat błagali deweloperów CoD-a o powrót na fronty II wojny światowej, więc nagły desant grafik promocyjnych przedstawiających taki właśnie produkt okazał się w growym światku prawdziwą bombą. Choć firma Activision nie odniosła się w żaden sposób do krążących w sieci plotek, to sporo fanów wierzy, że to nie jest sprytna manipulacja. Skąd ta pewność? Wystarcza im zapewnienie jednego z użytkowników serwisu NeoGAF, który już wcześniej wielokrotnie udowodnił, że jest doskonale poinformowany.


Nikt nie zna jego personaliów, nikt nie wie gdzie pracuje, nikt nie wie dlaczego to robi. Pewne jest jednak to, że shinobi602 ma bardzo dużą wiedzę na temat gier, które jeszcze nie ujrzały światła dziennego. To on jako pierwszy zdradził, że ubiegłoroczna odsłona serii Call of Duty przeniesie nas w daleką przyszłość, a jej akcja rozgrywać się będzie w kosmosie. On również ujawnił, że w grze Call of Duty: Black Ops III żołnierze będą mogli biegać po ścianach. Co ciekawe, jego wiedza nie ogranicza się wyłącznie do jednej z najpopularniejszych serii strzelanin. To Shinobi602 trafnie przewidział, kiedy zostanie zniesione embargo na pierwsze wieści o grze Halo 5, on także stał za wyciekiem informacji dotyczących takich tytułów, jak Battlefield: Hardline, The Order: 1886, Homefront: Revolution, Mass Effect: Andromeda i Quantum Break.


Shinobi602 wyznał dziś na Twitterze, że nie widział grafik promocyjnych gry Call of Duty: WWII, ale kilkukrotnie potwierdził, że "drugowojenny" setting się zgadza. Prawdę mówiąc, o powrocie CoD-a do II wojny światowej wspominał już dwa lata temu - mówiąc wówczas, że produkt ten nie zostanie zapowiedziany szybko. Wszystko wskazuje na to, że miał rację.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images