Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Batman: Arkham Knight ma prawie tyle samo linii dialogowych, co gry Wiedźmin i Mass Effect razem wzięte

0
0
To nie jest żart. Jeśli wierzyć informacjom ujawnionym przez pracowników studia Rocksteady, czwarta i ostatnia odsłona serii Batman: Arkham zawiera 36,160 linii dialogowych. Osiągnięty przez Brytyjczyków rezultat robi duże wrażenie, ponieważ Arkham Knight to typowa gra akcji, a nie rozbudowany produkt z gatunku RPG, gdzie wypowiadanych przez bohaterów kwestii na chłopski rozum powinno być znacznie więcej. Prawdę mówiąc, deweloperom niemal udało się w tej kwestii pokonać gry Mass Effect i Wiedźmin... razem wzięte. Każdy z tych tytułów oferuje bowiem ok. 20 tysięcy linii dialogowych.


Co ciekawe, słabszy niż Batman: Arkham Knight wynik osiągnęły również gry Mass Effect 2 i Wiedźmin 2: Zabójcy królów, gdyż zawierają one mniej niż 30 tysięcy mówionych kwestii. Trzecia odsłona przygód komandora Sheparda znajduje się w tej kategorii niewiele wyżej, podobnie zresztą jak trzeci Fallout. Oba te tytuły mają ok. 40,000 linii dialogowych. Większość z Was chciałby pewnie wiedzieć, jak na tym tle wypada Dziki Gon. Cóż, dokładne informacje o liczbie dialogów  w Wiedźminie 3 nigdy nie zostały ujawnione przez studio CD Projekt Red. Wiemy jedynie, że same wypowiedzi Geralta zamykają się w ok. 70 tysiącach linii dialogowych.

Na koniec dodajmy, że gra Batman: Arkham Knight jest aktualną rekordzistką Guinnessa pod względem liczby linii dialogowych w grze o superbohaterach.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images