Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Gra Horizon: Zero Dawn stawia na detale - dowodem na to są... mrówki

0
0
Mimo że Horizon: Zero Dawn zadebiutuje w sklepach ostatniego dnia lutego, to niektórzy szczęśliwcy już teraz testują nowe dzieło studia Guerrilla Games. Do tej grupy należy m.in. pewien Amerykanin, na Twitterze znany pod pseudonimem SlasherJPC. Ów jegomość jakimś cudem pozyskał fizyczną kopię gry dwa tygodnie przed jej premierą i zaczął dzielić się spostrzeżeniami dotyczącymi tej produkcji. To właśnie on udostępnił w internecie zdjęcie świadczące o tym, że holenderscy deweloperzy bardzo dużo uwagi przywiązują do detali.


SlasherJPC bawił się trybem fotograficznym gry i przypadkiem zorientował się, że na stojącym obok niego drzewie widać wdrapujące się po konarze mrówki. Owady natychmiast przykuły jego uwagę, zwłaszcza, że wnosiły one na swoich tułowiach żółte kwiaty. Amerykanin sprawdził, że zwierzęta widoczne są też w normalny sposób (w trybie TPP), a następnie podzielił się radosną informacją ze światem.

Jak nietrudno się domyślić, mrówki wzbudziły spore zainteresowanie na redditowym kanale poświęconym grze Horizon: Zero Dawn. Jeden z fanów zapytał nawet deweloperów, czy owady są obecne także w wersji gry na PlayStation 4 i otrzymał odpowiedź twierdzącą. To dość istotna informacja, bo SlasherJPC testował produkt na PlayStation 4 Pro w trybie 4K.
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images