Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

W sieci pojawiła się wycięta scena z filmu Assassin's Creed - fani widzą w niej Yusufa Tazima z Revelations

0
0
Film Assassin's Creed nie zarobi już w kinach zbyt wiele pieniędzy, więc hollywoodzcy producenci przymierzają się do jego dystrybucji innymi kanałami, mocno  podkręcając przy tym tempo. Już 21 marca 2017 roku, a więc zaledwie trzy miesiące po światowej premierze obrazu Justina Kurzela, będzie on dostępny na płytach DVD i Blu-ray. Nieco wcześniej, bo 10 marca, ekranizacja wzbogaci ofertę wybranych serwisów streamingowych. Edycja na nośnikach fizycznych dostarczy fanom atrakcyjne dodatki, m.in. wycięte sceny, które z różnych względów nie zmieściły się w pierwowzorze. Jedną z nich możecie zobaczyć już dziś, bo usunięty fragment pojawił się na internetowej stronie gazety USA Today.


Krótka scena pochodzi z końcowej części filmu (uwaga, w tym akapicie będą spojlery!), w której więzieni przez firmę Abstergo asasyni dokonują buntu. Grany przez Michaela Fassbendera Callum Lynch stoi tutaj w otoczeniu nie tylko swoich nowych kolegów, ale również postaci z przeszłości (widocznych dzięki efektowi krwawienia), m.in. Arno Doriana z gry Assassin's Creed: Unity. Usunięty fragment pozwala dobrze przyjrzeć się pozostałym skrytobójcom, ale trudno rozpoznać w nich bohaterów innych odsłon cyklu, przynajmniej tych najważniejszych. Jest to zrozumiałe, bo jeśli film faktycznie jest kanoniczny i Calluma nie łączą więzy krwi z Desmondem, to nie mógłby on mieć tych samych przodków, co słynny barman. Uwaga ta nie dotyczy właśnie Arno Doriana, który nie jest spokrewniony z Milesem.

Obrazek pochodzący z wyciętej sceny. Yusuf to rzekomo pierwsza postać z prawej.

Nie zmienia to oczywiście faktu, że w wyciętej scenie pojawia się Yusuf Tazim - lider zakonu asasynów z Konstantynopola, którego poznajemy w grze Assassin's Creed: Revelations. Stojąca po prawej postać mocno przypomina tego bohatera, ale dopóki informacja ta nie zostanie oficjalnie potwierdzona przez twórców filmu, trzeba traktować ją z przymrużeniem oka.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Latest Images