Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Ekranizacja pierwszej gry z serii Uncharted będzie kręcona w Kolumbii

0
0
Choć przedstawiciele studia Naughty Dog utrzymują, że zbliżającym się dodatkiem do Kresu złodzieja definitywnie zakończą swoją przygodę z serią Uncharted, koncern Sony nie zamierza tak łatwo rozstać się z dochodową marką. Wciąż nie wiemy, co prawda, kto przejmie pałeczkę po dotychczasowych deweloperach (o ile w ogóle tak się stanie), ale pewne jest, że za jakiś czas do kin trafi ekranizacja gry. Niedawno świat obiegła informacja, że prace nad scenariuszem tej produkcji zostały już zakończone, dziś z kolei możemy zdradzić, że będziemy mieć do czynienia z bezpośrednią adaptacją pierwszej odsłony cyklu.


Krótką notkę dotyczącą filmu zamieścił wczoraj serwis My Entertainment World. Z opublikowanych tam informacji wynika, że potomek Francisa Drake'a będzie poszukiwać Eldorado, czyli legendarnej krainy pełnej złota. Tym samym Nathan Drake zajmował się w pierwszej grze z serii, możemy więc być pewni, że fabuła obrazu podąży mniej więcej tym samym torem, co opowieść przedstawiona w Fortunie Drake'a. Za scenariusz filmu odpowiada Joe Carnahan (Przetrwanie, Drużyna A), a jego reżyserem będzie Shawn Levy (Noc w muzeum, Stranger Things).

Wspomniany wyżej serwis informuje również, że zdjęcia do filmu Uncharted mają być kręcone w Kolumbii późną wiosną bieżącego roku. Wciąż nie wiadomo kto wcieli się w główną rolę, ale jeśli ekipa zamierza faktycznie wyruszyć do Ameryki Południowej za kilkanaście tygodni, możemy być pewni, że nazwisko zostanie wkrótce ujawnione.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083