Quantcast
Channel: Ciekawostki ze świata gier
Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Syn Toma Clancy'ego ma status zaginionej osoby w grze The Division

0
0
Przeglądanie ogłoszeń o zaginionych osobach, których całkiem sporo znajdziemy w grze Tom Clancy's The Division, owocuje odkryciem paru niespodzianek przygotowanych przez deweloperów ze studia Ubisoft Massive. Jeśli poświęcimy trochę czasu na lekturę przyklejonych do ścian afiszy, szybko przekonamy się, że niektóre z nich wprost odnoszą się do istniejących w rzeczywistości osób. Najlepszym tego przykładem jest Thom Clancy, syn zmarłego przed kilku laty pisarza, którego nazwiskiem sygnowany jest najnowsze dzieło szwedkich deweloperów.
Choć część fanów dopatruje się tutaj bezpośredniego odniesienia do kultowego autora powieści sensacyjnych, to jednak tak naprawdę chodzi o jego syna - Thomasa Clancy'ego III. Thom miał okazję spotkać się z deweloperami gry Tom Clancy's The Division na długo przed jej premierą, a dziś bardzo pochlebnie wyraża się o końcowym produkcie, m.in. na swoim kanale twitterowym. Warto przy okazji nadmienić, że potomek słynnego pisarza jest nie tylko hardcore'owym fanem elektronicznej rozrywki, ale sam również próbuje swoich sił w tworzeniu gier. Co prawda do tej pory były to proste produkcje niezależne, o których słyszała zaledwie garstka osób, ale kto wie - może w przyszłości przerodzi się to w coś większego...


Na koniec dodajmy, że na zaprezentowanym wyżej filmie z The Division widać nie tylko personalia Thoma Clancy'ego, ale także jego zdjęcie. Oczywiście ono również jest prawdziwe. Dopisek na ogłoszeniu sugeruje, że w wymowie imienia "Thom" należy pozbyć się literki "h", gdyż jest ona niema.


Viewing all articles
Browse latest Browse all 1083

Latest Images

Trending Articles

Latest Images